Olbramovicím vyšel úvod zápasu a už v desáté minutě otevřel skóre Drábek. Struhařov se pokusil po přestávce o několik změn, avšak inkasoval podruhé, když se tentokrát prosadil Košař. Domácí se tak na druhý pokus dočkali vítězství před vlastními fanoušky.

Rezerva Nespek zahájila okresní přebor přestřelkou 5:2 v domácím prostředí s Pravonínem. Na ní pak navázala střídmější výhrou na půdě Kondrace. O jedinou trefu zápasu se postaral v 78. minutě Vojkůvka, čímž dostal svůj tým do čela tabulky o skóre před Chocerady.

Vrchotovy Janovice porazily doma Jankov
Video, foto: Nováček z Janovic zaskočil Jankov. Chocerady ovládly přestřelku

Ze třetího kola zbývá odehrát ještě dvě dohrávky. Neveklo přivítá Přestavlky 16. září od 17:30. Střetnutí Maršovic z Meznem vypukne na svatého Václava o půl páté odpoledne. O víkendu už se snad odehraje kompletní páté kolo.