Dominik Chvojka (Trhový Štěpánov) a Jakub Ryšavý (Hulice) inkasovali za vzájemnou potyčku shodný trest. Následující dva soutěžní zápasy si nezahrají. Pokutu 500 korun dostal od disciplinární komise Petr Pantoflíček (Přestavlky). Ve víkendovém zápase proti Olbramovicím předčasně skončil už v 84. minutě po udělení červené karty.

Fobalisté Sokolu Velíš remizovali v zápase s „B“ týmem Struhařova 1:1.  Domácí tým dostal v průběhu utkání dvě červené karty. Už ve 12. minutě dostal druhou žlutou a tedy červenou kartu Venelin Ivanov za kritiku hlavního rozhodčího. Aby toho nebylo málo, tak po necelé hodině hry viděl červenou kartu hráč Velíše Radek Jiráček. Ten opustil hrací plochu kvůli nesportovnímu chování, vražení do hrudi soupeře oběma rukama v nepřerušené hře.

Venelin Ivanov (Velíš) dostal pokutu 500 korun, Radek Jiráček si nezahraje dva následující soutěžní zápasy. Disciplinární komise se také zabývala odstoupením oddílu TJ Sokol Kondrac ze sdruženého družstva starších žáků TJ Sokol Kondrac/FC Vracovice. Kondrac dostala pokutu 3 000 korun.