Osmé kolo nabídlo i jednu bezgólovou remízu, po které se rozešly smírně Pravonín a Maršovice. Ve druhém nerozhodném výsledku naopak gólů padalo hodně. Poslední Jankov prohrával doma s Divišovem po většinu zápasu o dvě branky, avšak díky drtivému finiši, kdy se prosadil dvakrát v rozmezí dvou minut nakonec dotáhl zápas do remízy 4:4

Hráči Olbramovic.
I. B třída: Olbramovice zabraly, Teplýšovice doma přišly o výhru

Podobný závěr měla také Kondrac. Oproti Jankovu ale zasadila Choceradům tři góly v závěru a zvítězila jednoznačně 4:1. Stejného výsledku dosáhla také rezerva Nespek na půdě Struhařova a dočkala se první výhry v sezoně. „Po dlouhé době jsme sešli v optimální sestavě, byli jsme konkurenceschopní. Za vítězství jsem rád. Kluci zabojovali velice dobře. Zasloužené vítězství. Už bylo na čase, protože to bylo na nervy drásající. Před sezonou jsme měli rozhodně jiné cíle,“ uvedl trenér hostů Miloš Maršíček. Základem k úspěchu bylo i nasazení posily z A-týmu Toyina, kterému vypršel trest a navíc se postaral i o první gól zápasu.

Nejdivočejší zápas se odehrál v Přestavlkách. Za domácí řádil zejména Pantoflíček, který sestřelil hosty z Bílkovice čtyřmi góly a především díky němu zvítězil jeho tým 5:3. Uspěly také Pyšely, jež si zvládly poradit se hřištěm do kopce ve Vrchotových Janovicích a zvítězily 2:0. Na čele tabulky je nyní vedoucí trio, neboť ve šlágru kola přejel Týnec nad Sázavou doma Mezno 5:1.

Voticím se v letošní sezoně doma vůbec nedaří.
Votické domácí trápení pokračuje. Body si odvezl i Beroun

„Zápas sedl všem, takže jsme určitě spokojení. Mezno poslední dvě sezony hraje úplně jiný fotbal, který nám sedí. Do toho výhoda domácího hřiště, takže super,“ liboval si za domácí Jakub Linhart. „Mohlo by se zdát, že se hrálo na jednu bránu. Za mě byl ale zápas vyrovnaný, hlavně v první půli. Nám se podařilo trošku šťastně vedoucí gól, pak s tečí další. Druhá půlka poté byla naše. Tam to bylo o něčem jiném,“ upřesnil hráč Týnce.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …