Až na jednu výjimku minimálně pět vstřelených branek na zápas v základu. V sedmi zápasech padlo 43 branek, což je v průměru víc jak šest na zápas. Pro okresní přebor výborná reklama. Až na Pyšely se většinou hrálo bez obran. Jedině čtvrtý tým tabulky dokázal o víkendu udržet čisté konto, když porazil 3:0 Maršovice. Sám přitom mohl zkraje zápasu minimálně třikrát inkasovat, avšak nestalo se.

„Pro nás docela těžký zápas. V patnácté minutě jsme mohli klidně o tři góly prohrávat. Naštěstí nás podržel gólman. Pak jsme měli štěstí. Do přestávky jsme dali branku, soupeř musel otevřít hru a pak jsme přidali ještě další dvě. Maršovice jsou hodně běhavé a měli jsme s nimi co dělat,“ řekl vedoucí domácího týmu Pavel Šiňor.

Výsledek z Pyšel náramně potěšil Kondrac, která doma rozstřílela Přestavlky 7:1. Stejným výsledkem přejel Divišov doma Vrchotovy Janovice. Hodně gólů padlo i v Meznu, kde domácí zvítězili 5:2 nad Pravonínem a také v duelu Bílkovic s Týncem nad Sázavou, kde se tentokrát radovali hosté.

Důležité tři body získaly v domácím prostředí také Nespeky B, které sice vedly nad posledním Jankovem už 4:0. Hosté se ale vzepřeli a nakonec se domácí museli o výsledek strachovat, když zvítězili jen 4:2. „Zase to byly nervy. V první půli jsme byli jasně lepší. Ve druhé se nám zranili dva hráči, úplně jsme vypadli ze hry a nakonec jsme byli rádi za výhru 4:2. Strachovali jsme se. Jankov nehrál vůbec špatně, na to že jsou poslední,“ uvedl trenér Nespek Miloslav Maršíček. V posledním utkání porazil Struhařov 4:1 Chocerady.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...