Oba vedoucí celky mají v závěru sezony formu a vítěznou sérii prodloužily i o uplynulém víkendu. Kondrac doma rozdrtila Pyšely, kterým nadělila tenisového kanára. Hattrickem se blýskl Radim Kašpar, kterému v závěru zápasu sekundoval dvěma góly Maceška. Předčasné oslavy postupu oddálily lídrovi okresu Maršovice, které zvítězily na neoblíbené půdě Struhařova 4:0, když se o polovinu branek postaral Matěj Hašek.

Důležité duely se odehrály i ve spodku tabulky. Nejhorší kvarteto týmů se utkalo mezi sebou. Jedenácté Vrchotovy Janovice na poslední chvíli zachránily bod v Jankově a díky remíze mají stále minimální náskok před Přestavlky, jež si doma poradily s Pravonínem. Zajímavá přestřelka se odehrála v Bílkovicích, kde Divišov vedl 3:0 a 4:1, přesto se musel strachovat o výsledek, když se domácí dotáhli na rozdíl jednoho gólu.

V Nespekách a Choceradech se nehrálo. Zatímco v prvním případě bylo na vině počasí a utkání se odložilo a středu, tak v tom druhém nedorazil Týnec nad Sázavou a utkání bude zkontumováno v jeho neprospěch.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...