V osmém kole se urodily dvě remízy. V obou případech měli navrch hosté. Jak Mezno, tak Olbramovice si šly pro vítězství, avšak Struhařovu i rezervě Nespek se podařilo v hektickém závěru vyrovnat. Drtivý finiš předvedl Jankov. Po gólu Červenňáka v 56. minutě prohrával s Pravonínem 0:2, nicméně poté pěti góly za necelou půlhodinu otočil na konečných 5:3. Díky výhře se tak dostal na první místo tabulky.

Podobný scénář se odehrál i v Neveklově. Favorit se dlouho trápil s Dolními Kralovicemi. „Stály v deseti lidech na vápně a pouze bránily,“ podotkl asistent trenéra Petr Šmejkal. Domácí spasil v závěru poločasu prvním gólem Sedláček, po změně stran pak skóroval ještě třikrát a především díky němu udržel Sokol domácí neporazitelnost, kde doposud získal všechny body. „Pro nás to byla povinnost. Předvedená hra nic moc, ale důležité tři body. Navíc jsme Kralovice nechaly dole,“ dodal Šmejkal.

Nespeky B přehrály doma Neveklov 6:3
Mladý gólman jistil „tenisovou“ výhru Nespek. Hattrick Svobody zachránil Jankov

Venkovní výhry se dočkala Kondrac, která rozhodla duel s Chocerady ve druhém poločase. Premiérových třech bodů na půdě soupeře se dočkaly i Vrchotovy Janovice. Nováček soutěže uspěl na půdě trápícího se Týnce nad Sázavou. „Chtěli jsme potvrdit domácí vítězství a konečně bodovat venku v Týnci, kterému se od začátku sezonu nedaří,“ řekl trenér nováčka Petr Dvořák.

Klíčem k úspěchu podle kouče Janovic byl přečkaný úvod zápasu. „Na začátku jsme nedostali gól. Oni na nás vyvinuli tak, což jsme přežili a pak jsme sami udeřili,“ přiblížil Dvořák. Hosté totiž dostali penaltu, kterou proměnil Jakub Dvořák. Uklidňující trefu přidal po přestávce Bukovaz. Domácí snížili až v poslední minutě Štambeským. „Nechtěli jsme být první, kteří by mu nechali body,“ poznamenal kouč Vrchotových Janovic.