Fotbalový Neveklov je v dobré náladě. Po pádu do okresního přeboru ho nepotkal osud mnoha jiných celků a rychle ukázal konkurenci na Benešovsku, že se tady zdržovat nebude. „Přebor jsme ovládli celkem suverénně. A povedlo se nám i docela slušně posílit. Přišli jen dva hráči, ale hodně kvalitní. Od gólmana Víta Oberleitnera z Divišova i Jakuba Melichara, který prošel mládežnickými akademiemi Slavie, Příbrami a dospělým týmem Benešova, čekáme hodně,“ neskrývá Tomáš Holub a přidává, že klub ještě do poslední chvíle pracoval na příchodu hráče s bohatými ligovými zkušenostmi.

Neveklov bude tradičně spoléhat také na prověřené opory, hlavně Petra Šmejkala či nejlepšího střelce uplynulého ročníku okresního přeboru Pavla Vitouše.
Mužstvo ale povede nový trenér. Marian Král sám odstoupil. „Za dlouholetou práci mu ještě jednou děkujeme,“ vzkázal předseda Holub kouči. Nahradí ho Dan Roušar. Ten si ověřil sílu týmu třeba v přípravě s béčkem Sedlčan. Neveklovští vedli v poločase 3:0, ale pak soupeř vystřídal šest hráčů a ve vedru zápas zremizoval. Vše ale směřuje hlavně k ostrému startu I. B třídy, na ten mají Neveklovští přece jen ještě pár dní času. Věří, že svoje motory vyladí dokonale.