Boj o čelo začíná být každým odehraným kolem napínavější. Momentálně jsou na tom stejně Maršovice a Kondrac, která uspěla ve Struhařově, kde měla výborný start do zápasu. I přes snížení domácího celku si vedení pohlídala a došla si pro tři body. Díky výhře se navíc dostala v tabulce o skóre před svého soupeře. Ten totiž padl v Choceradech.

„Sešli jsme se. Maršovice jsme předčili dobrou obranou. Nepustili jsme je téměř k ničemu, prakticky neměli žádnou šanci. Sedlo i poskládání mužstva. Hráči odehráli jeden z nejlepších zápasů za poslední dobu,“ pochvaloval si předseda Chocerad Milan Kocábek. Třetí Týnec nad Sázavou doma začal špatně proti Divišovu a nakonec byl rád, že alespoň v závěru zachránil bod.

Dotáhly se na něj Pyšely, které sice porazily Pravonín 4:0, ale do konce sezony a možná i nastálo přišly o Michaela Blokeše, pro něhož utkání a soutěžní ročník skončil už po sedmi minutách, když si přetrhal vazy v kotníku. „Sezona pro mě skončila a zřejmě i celá kariéra. Už jsem měl tolik zlomenin. Tímhle zraněním už toho bylo hodně. Výhra určitě potěší. Kluci hráli zodpovědně, soupeř se k ničemu nedostal. Pravonín měl jednu střelu na bránu za celý zápas,“ uvedl Blokeš.

Páté Mezno prohrálo ve Vrchotových Janovicích, které se otřepaly z hrozného debaklu z posledního kola v Pyšelích (1:8) a vyhrály doma 2:1. Elitní polovinu tabulky uzavírají Bílkovice, jež sice díky dvěma rychlým trefám Horčičky prohrávaly na půdě posledního Jankova 0:2, avšak čtyřmi góly otočily skóre na svou stranu.

Poslední utkání nabídlo souboj o záchranu a rezerva Nespek v něm bez potrestaného Radka Šírla v remizovala v Přestavlkách 2:2. „Remíza asi spravedlivá. Hráli jsme na špatném terénu, hřiště nebylo optimální. Soupeř dal krásný gól po větru, my jsme vyrovnali z penalty. Ke konci jsme stačili opět jenom vyrovnat. Když dvakrát prohráváme, tak remízu musíme brát,“ řekl trenér Miloslav Maršíček.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...