Vedoucí Jankov narazil v Meznu. Domácím skvěle vstup do zápasu a další dvě trefy přidali po přestávce. Hosté se dočkali čestného gólu až v závěru utkání. Přetahovaná mezi Maršovicemi a Týncem skončila nerozhodně, stejně jako duel Dolních Kralovic s Olbramovicemi či střetnutí Kondrace s Neveklovem. Čtvrtým do party přibylo klání Pravonína s Chocerady.

Rezerva Nespek naopak díky čtyřem gólům Vojkůvky porazila Přestavlky. Vysokým rozdílem rozdrtily také Vrchotovy Janovice Struhařov. „ I když jsme hráli v oslabené sestavě bez tří hráčů základní sestavy, tak jsme využili dalších, se kterými máme domluvu, že když budeme potřebovat, tak nám vyjdou vstříc. Měli jsme obavy, ale utkání jsme zvládli,“ řekl trenér Petr Dvořák.

Fotbal, ilustrační fotografie
Oslabené Poříčí vydolovalo proti Čáslavi tři body, stačila jediná branka

Domácí se navíc rychle oklepali z inkasované branky. „Spíš kluky nabudila. Vyrovnání přišlo brzo a hned pak druhý gól. Po změně stran jsem pak výhru potvrdili dalšími trefami,“ komentoval kouč Vrchotových Janovic. Díky jejich výhře a zároveň zaváhání Jankova se na čele tabulky seřadily hned tři týmy. Spolu s nimi mají na kontě patnáct bodů i Olbramovice.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...