Celostátní a krajské soutěže

V SOBOTU 29. DUBNA

F:NL: 17.00 Příbram – Vlašim
ČFL A: 10.30 Hostouň – Písek
ČFL B: 10.30 Kolín – Hr. Králové B, 17.00 Zápy – Chlumec n. C.
Divize A: 14.00 Tochovice – Petřín Plzeň
Divize B: 10.15 Kladno – Česká Lípa, Neratovice – Slaný
Divize C: 17.00 Dobrovice – Turnov
Krajský přebor: 10.15 Hřebeč – Horky n. J., 12.30 Poříčany – Sp. Příbram, 17.00 Povltavská FA B – Sedlčany (hř. Hvozdnice), Beroun – Nespeky, Doksy – Mn. Hradiště
I. A třída A: 10.00 Jíloviště – Kosoř, 10.30 Vestec – Kralupy, 17.00 Kladno B – Nelahozeves, Králův Dvůr B – Klecany, Milín – Chlumec, Jinočany – Podlesí, Velká Dobrá – Slaný B, Nové Strašecí – SK Rakovník
I. A třída B: 10.15 Čelákovice – St. Boleslav, 17.00 Poříčí n. S. – Čáslav B, Votice – Dol. Bousov, Boh. Poděbrady – Pš. Mělník, Luštěnice – Vlašim B, Hlízov – Býchory
I. B třída B: 10.30 Pěčice – Kosmonosy B, 17.00 Bakov – Hovorčovice, Libčice – Lužec, FC Mělník – Benátky B
I. B třída C: 10.30 Zeleneč – Pečky, 13.00 Vrdy – Pátek, 17.00 Ostrá – Velim B, Sadská – Městec Králové, Bílé Podolí – Milovice
I. B třída D: 13.00 Kácov – Miřetice, Jevany – Sedlec-Prčice, 17.00 Divišov – Teplýšovice, Říčany – Vyžlovka, Křivsoudov – Sázava
I. B třída E: 17.00 Jince – Rožmitál p. Tř., 10.15 Tlustice – Jílové, Loděnice – Nová Ves p. Pl., Jesenice – Neumětely, Zdice – Lety

Fotogalerie: 18. kolo ČFL-B: Žižkov - Benešov 2:1

V NEDĚLI 30. DUBNA

F:L: 15.00 Ml. Boleslav – Zlín
ČFL A: 17.00 Povltavská FA – Zbuzany (hř. Štěchovice)
Divize A: 10.30 Příbram B – Mar. Lázně
Divize C: 17.00 Benátky n. J. – Velké Hamry, Čáslav – Trutnov
Krajský přebor: 15.00 Sokoleč – Kutná Hora, 17.00 Velim – Tuchlovice, Průhonice – Dobříš
I. A třída B: 17.00 Lysá n. L. – Nymburk, Úvaly – Sn Poděbrady
I. B třída A: 10.15 Tn Rakovník – Švermov, Lhota – Libušín, Braškov – Mšec, 17.00 Roztoky – Hostouň B, Zavidov – Tuchoměřice, Hředle – Lubná, Lány – Vraný
I. B třída B: 17.00 Všestudy – Byšice, Velvary B – Chotětov, Rejšice – Záryby
I. B třída C: 17.00 Semice – Jíkev, Plaňany – Vykáň
I. B třída D: 17.00 Velké Popovice – Kunice, Sedlčany B – Uhl. Janovice
I. B třída E: 17.00 Černolice – Dobříš B, Cerhovice – Psáry

Fotogalerie: I. B třída D 19. kolo: Sedlec-Prčice - Sázava 2:2

Okresní soutěže 

V SOBOTU 29. DUBNA

Okresní přebor: 17.00 Olbramovice - Dolní Kralovice, Chocerady - Pravonín, Neveklov - Kondrac, Týnec nad Sázavou - Maršovice, Přestavlky - Nespeky B
III. třída A: 17.00 Lešany - Krhanice, Jablonná - Jírovice, Miličín - Zaječice, Úročnice - Čerčany, 19.30 Poříčí n. S. B - Bystřice
III. třída B: 14.30 Trhový Štěpánov - Čechtice, 17.00 Tichonice - Bílkovice, Libež - Ostředek, Chotýšany - Zdislavice, Popovice - Miřetice B
IV. třída A: 17.00 Netvořice - Drachkov
IV. třída B: 17.00 Radošovice - Jankov B, Mezno B - Struhařov B, Ratměřice - Velíš
IV. třída C: 17.00 Dolní Kralovice B - Čechtice B, Trhový Štěpánov B - Křivsoudov B

Fotogalerie: F:NL Slavia B - Vlašim

V NEDĚLI 30. DUBNA

Okresní přebor: 15.00 Struhařov - Vrchotovy Janovice, 17.00 Jankov - Mezno
III. třída A: 14.30 Teplýšovice B - Václavice, 15.30 Soběhrdy - Pyšely
III. třída B: 15.00 Bl. Načeradec - Kondrac B, Divišov B - Postupice
IV. třída A: 14.00 Týnec n. S. B - Pecerady/Bukovany, 15.00 Olbramovice B - Budenín, 17.00 Neveklov B - Votice B
IV. třída B: 15.00 Louňovice p. B. - Kamberk, Heřmaničky - Nesperská LhotaIV. třída C: 15.00 Vracovice - SK Načeradec, Pravonín B - Hulice, Keblov - Libouň