Neveklovský střelec Jan Křemen je univerzální talent. Pětadvacetiletý kanonýr vedoucího celku tabulky se ale kromě velkého fotbalu věnuje zdatně i futsalu, ve kterém už oblékl i dres české reprezentace. Působil už i v obou pražských "S". Posledních několik sezon obléká dres Slavie, ačkoliv sám fandí Spartě, jak na sebe prozradil ve videorozhovoru.

Křemenovi vyšlo na podzim parádně utkání zejména proti rezervě Divišova. Jeho tým deklasoval soupeře vysokým rozdílem 13:2 a on se postaral hned o šest gólů svého týmu. Další zásahy přidával pravidelně během sezony, ale pokaždé už jednou maximálně dvěma brankami.

Kanonýr Neveklova ale parádně střídá fotbal s futsalem, kde má za sebou už osm sezon v nejvyšší soutěži. Ač jako fotbalový fanoušek fandí Spartě, tak ve futsale se proti ní staví jako soupeř úhlavního rivala. Už tři roky totiž obléká sešívaný slávistický dres. I proto v rychlopalbě otázek na chvíli zaváhal, jaký tým zvolí. Nakonec vybral ten z Letné. Teď už tři roky působí v Edenu.

Křemen začal futsalovou kariéru v sezoně 2014/2015. Za osm let působení v nejvyšší soutěži se hned pětkrát podíval i do vyřazovacích bojů a stejně tak tomu bude i letos. Na rozdíl od fotbalu se v halovém sportu probojoval i do národního týmu. V dospělé reprezentaci působí už pět let.

Co na sebe Jan Křemen prozradil, si poslechněte v našem videorozhovoru.

close info Zdroj: Deník zoom_in