FOTBAL V KRAJI

SOBOTA

• Fortuna ČFL: 10:15 Zbuzany – Mladá Boleslav B.

• Fortuna divize: 10:15 Kladno – Souš, Neratovice – Louny, Brandýs n. L. – Ostrov, Kolín – Horky n. J., Libiš – Ostrá, 16:00 Dobříš – Tn Rakovník.

• Ondrášovka KP: 10:15 Hřebeč – Tuchlovice, 10:30 Komárov – Nové Strašecí, 16:00 Kosoř – Dobrovice, Vlašim B – Lysá n. L., Boh. Poděbrady – Lhota, Nespeky – Klíčany, Hvozdnice – Poříčí, Velim – Kosmonosy.

• Sport invest I. A: 10:15 FC Mělník – Pš. Mělník, 10:30 Vestec – Chlumec, Sp. Příbram – Doksy, Luštěnice – Č. Brod B, Rožmitál p. Tř. – Petrovice, 11:00 Votice – Nelahozeves, 16:00 Jíloviště – Libušín, Klecany – Sedlec-Prčice, V. Dobrá – SK Rakovník B, D. Bousov – Záryby, Pěčice – Sokoleč, Rejšice – Hlízov, Jesenice – Čáslav B, Průhonice – Čelákovice, Králův Dvůr B – Milín, Černolice – Loděnice.

• Fumby I. B: 10:15 Tn Rakovník B – Rudná, Kralupy 1901 – Milovice, Sn Poděbrady – Vrdy, Vyžlovka – Teplýšovice, Kunice – Říčany, 16:00 Lány – Unhošť, Velké Přítočno – Lubná, Klobuky – Slaný B, Lužec – Bakov n. J., Chotětov – Holubice, Libčice – Kosmonosy B, Vysoká – Škvorec, Byšice – Hovorčovice, Bílé Podolí – Ostrá B, Liblice – Pátek, Tři Dvory – Býchory, Jevany – Sázava, Jílové – Olbramovice, Zruč n. S. – Mnichovice, Zvole – Kondrac.

NEDĚLE

• F:NL: 16:30 Vlašim – Třinec.

• Fortuna ČFL: 16:00 SK Rakovník – Karlovy Vary, Zápy – Ústí nad Orlicí.

• Fortuna divize: 14:30 Čáslav – Vysoké Mýto, 16:00 Benátky n. J. – Dvůr Králové.

• Sport invest I. A: 10:30 Podlesí – Tochovice, 16:00 Mníšek p. Br. – Zdice, Mnichovo Hradiště – Divišov.

• Fumby I. B: 10:15 Nová Ves p. Pl. – Cerhovice, 16:00 Braškov – Jedomělice, Hostouň B – Družec, Zavidov – Vinařice, Úvaly – Stará Boleslav, Kněžice – Městec Králové, Sadská – Suchdol, Pečky – Semice, Senohraby – Miřetice, Dobříš B – Tlustice, Sedlčany B – Lety, Daleké Dušníky – Jinočany.

FOTBAL V OKRESE

SOBOTA

• Okresní přebor: 16.00 Chotýšany – Týnec nad Sázavou, Postupice – Struhařov, Křivsoudov – Přestavlky.

• III. třída A: 16.00 Lešany – Krhanice, Úročnice Benešov – Jírovice, Ostředek – Chocerady, Čerčany – Poříčí B, Pyšely – Votice B.

• III. třída B: 16.00 Libež – Pravonín, Tichonice – Kondrac B, Trhový Štěpánov – Zdislavice.

• IV. třída A: 16.00 Václavice – Netvořice, Jablonná – Maršovice B, Bukovany – Neveklov B.

• IV. třída B: 16.00 Miličín – Postupice B, Budenín – Heřmaničky.

• IV. třída C: 16.00 Dolní Kralovice B – Radošovice.

NEDĚLE

• Okresní přebor: 14.00 Nespeky B – Dolní Kralovice, 16.00 Jankov – Bystřice, Maršovice – Divišov B, Mezno – Neveklov.

• III. třída A: 15.00 Vrchotovy Janovice – Drachkov, 16.00 Teplýšovice B – Soběhrdy.

• III. třída B: 15.00 Velíš – Blaník Načeradec, Nesperská Lhota – Kamberk, Popovice – Miřetice B, 16.00 Struhařov B – Bílkovice.

• IV. třída A: 16.00 Úročnice Benešov B – Chotýšany B, Pecerady – Bílkovice B.

• IV. třída B: 15.00 Louňovice pod Blaníkem – Jankov B, 16.00 SK Načeradec – Ratměřice.

• IV. třída C: 14.00 Křivsoudov B – Hulice, 15.00 Pravonín B – Vracovice, 16.00 Keblov – Čechtice, Libouň – Kladruby.