FOTBAL V KRAJI

SOBOTA

• FORTUNA:LIGA: 16:30 Příbram – Karviná.

• Fortuna ČFL: 10:15 Benešov – Admira Praha, 16:30 Velvary – Dukla Praha B.

• Fortuna divize: 10:15 Kladno – Chomutov, Kutná Hora – Trutnov, 10:30 Hořovicko – Klatovy, 16:30 Beroun – Mariánské Lázně, Slaný – Štětí, Tn Rakovník – Česká Lípa, Český Brod – Brandýs n. L., Ostrá – Hlinsko.

• Ondrášovka KP: 10:15 Klíčany – Hřebeč, 16:30 Kosmonosy – Vlašim B, Dobrovice – Boh. Poděbrady, Nespeky – Hvozdnice, Tuchlovice – Kosoř, Nové Strašecí – Poříčí nad Sázavou.

• Sport invest I. A: 10:15 Čelákovice – Luštěnice, 16:30 Klecany – Vestec, Nelahozeves – Sp. Příbram, Doksy – Jíloviště, Tochovice – Mníšek, Libušín – Velká Dobrá, Dolní Bousov – FC Mělník, Hlízov – Pěčice, Záryby – Průhonice, Divišov – Pš. Mělník.

• Fumby I. B: 10:15 Rudná – Hostouň B, Stará Boleslav – Chotětov, Kralupy – Byšice, Kunice – Zruč n. S., Tlustice – Sedlčany B, 16:30 Družec – Klobuky, Vinařice – Tn Rakovník B, Milovice – Vysoká, Bakov n. J. – Hovorčovice, Vrdy – Městec Králové, Pátek – Bílé Podolí, Tři Dvory – Kněžice, Sázava – Zvole, Říčany – Vyžlovka, Kondrac – Jílové, Teplýšovice – Jevany, Milín – Petrovice, Jinočany – Nová Ves p. Pl., Loděnice – Daleké Dušníky, Lety – Černolice.

NEDĚLE

• FORTUNA:LIGA: 15:30 Mladá Boleslav – Ostrava.

• Fortuna ČFL: 10:00 Příbram B – Písek, 16:30 Hostouň – SK Rakovník.

• Fortuna divize: 14:00 Benátky n. J. – Kolín, 16:30 Sedlčany – Jindřichův Hradec, Poříčany – Čáslav, Nymburk – Horky n. J.

• Ondrášovka KP: 16:30 Lysá n. L. – Komárov, Lhota – Velim.

• Sport invest I. A: 10:15 SK Rakovník B – Podlesí, 16:30 Zdice – Chlumec, Sedlec-Prčice – Votice, Sokoleč – Mnichovo Hradiště, Čáslav B – Rejšice, Český Brod B – Jesenice.

• Fumby I. B: 10:15 Ostrá B – Sn Poděbrady, 15:00 Olbramovice – Senohraby, 16:30 Slaný B – Unhošť, Jedomělice – Velké Přítočno, Braškov – Lány, Lubná – Zavidov, Kosmonosy B – Úvaly, Holubice – Lužec, Škvorec – Libčice, Semice – Sadská, Býchory – Pečky, Suchdol – Liblice, Miřetice – Mnichovice, Cerhovice – Králův Dvůr B, Dobříš B – Rožmitál p. Tř.

OKRESNÍ FOTBAL

Sobota 21. září

Okresní přebor: Dolní Kralovice – Jankov, Přestavlky – Postupice, Neveklov – Maršovice (vše 16.30). III. třída: Drachkov – Ostředek, Chocerady – Úročnice, Jírovice – Lešany, Krhanice – Teplýšovice B, Trhový Štěpánov – Struhařov B, Zdislavice – Nesperská Lhota, Kamberk – Velíš, Pravonín – Popovice, Miřetice B – Bílkovice (vše 16.30). IV. třída: Maršovice B – Václavice (14), Netvořice – Úročnice B, Jablonná – Pecerady, Budenín – SK Načeradec, Mezno B – Miličín, Olbramovice B – Louňovice pod Blaníkem, Hulice – Libouň, Kladruby – Dolní Kralovice B, Radošovice – Trhový Štěpánov (vše 16.30).

Neděle 22. září

Okresní přebor: Nespeky B – Chotýšany (14), Divišov B – Týnec nad Sázavou (15), Struhařov – Mezno (16.30). III. třída A: Soběhrdy – Pyšely (10.15), Vrchotovy Janovice– Čerčany (15), Votice B – Poříčí nad Sázavou B, Blaník Načeradec – Tichonice, Kondrac B – Libež (vše 16.30). IV. třída: Chotýšany B – Bukovany, Jankov B – Ratměřice, Vracovice – Čechtice, Keblov – Křivsoudov B (vše 15), Zaječice – Bílkovice B (16.30).