KAM V KRAJI ZA FOTBALEM

SOBOTA

• FORTUNA:LIGA: 17:00 Příbram – Jablonec.

• Fortuna ČFL: 10:15 Benešov – Sparta Praha B, 17:00 Velvary – Jablonec B.

• Fortuna divize: 10:15 Tn Rakovník – Březová, Kladno – Aritma Praha, Libiš – Velké Hamry, 10:30 Hořovicko – Jindřich. Hradec, 17:00 Beroun – Přeštice, Český Brod – Štětí, Dobříš – Brandýs n. L., Ostrá – Trutnov.

• Ondrášovka KP: 10:15 Klíčany – Vlašim B, Hřebeč – Boh. Poděbrady, 16:00 Nespeky – Velim, 17:00 Kosmonosy – Lysá n. L., Kosoř – Hvozdnice, Dobrovice – Poříčí n. S., Tuchlovice – Komárov.

• Sport invest I. A: 10:15 Čelákovice – Mn. Hradiště, 10:30 Sp. Příbram – Vestec, Luštěnice – FC Mělník, 14:00 Záryby – Pěčice, 16:00 Průhonice – Jesenice, 17:00 Nelahozeves – Mníšek p. B., Libušín – Zdice, Doksy – Chlumec, Votice – Jíloviště, Klecany – Velká Dobrá, Hlízov – Sokoleč, Dolní Bousov – Rejšice.

• Fumby I. B: 10:13 Stará Boleslav – Holubice, 10:15 Rudná – Družec, Kralupy 1901 – Chotětov, Kunice – Jílové, Vyžlovka – Zvole,

Tlustice – Králův Dvůr B, 17:00 Velké Přítočno – Tn Rakovník B, Vinařice – Slaný B, Libčice – Byšice, Milovice – Lužec, Vysoká – Úvaly, Sadská – Kněžice, Pátek – Ostrá B, Tři Dvory – Bílé Podolí, Sázava – Miřetice, Říčany – Senohraby, Jevany – Zruč n. S., Kondrac – Olbramovice, Černolice – Rožmitál p. Tř., Jinočany – Cerhovice, Lety – Petrovice, Loděnice – Milín.

NEDĚLE

• FORTUNA:LIGA: 16:30 Ml. Boleslav – Č. Budějovice.

• F:NL: 17:00 Vlašim – Ústí n. L.

• Fortuna ČFL: 10:00 Příbram B – Motorlet Praha, 15:30 Hostouň – Štěchovice, 17:00 Zápy – Zbuzany.

• Fortuna divize: 17:00 Poříčany – Nymburk, Benátky n. J. – Čáslav.

• Ondrášovka KP: 17:00 Lhota – N. Strašecí.

• Sport invest I. A: 10:15 SK Rakovník B – Tochovice, 17:00 Sedlec-Prčice – Podlesí, 17:00 Český Brod B – Pšovka Mělník, Čáslav B – Divišov.

• Fumby I. B: 13:30 Braškov – Hostouň B, 17:00 Jedomělice – Klobuky, Lubná – Unhošť, Zavidov – Lány, Škvorec – Hovorčovice, Kosmonosy – Bakov n. J., Semice – Městec Králové, Býchory – Sn Poděbrady, Suchdol – Vrdy, Pečky – Liblice, Dobříš B – Nová Ves p. Pl., Sedlčany B – Dal. Dušníky.

KAM ZA OKRESNÍM FOTBALEM

SOBOTA

• Okresní přebor: 17:00 Křivsoudov – Chotýšany, Dolní Kralovice – Maršovice, Přestavlky – Divišov B.

• III. třída: 17:00 Drachkov – Pyšely, Chocerady- Poříčí B, Jírovice – Votice B, Krhanice – Soběhrdy, Úročnice – Čerčany, Ostředek – Lešany, Trhový Štěpánov – Libež, Zdislavice – Popovice, Kamberk – Bílkovice.

• IV. třída: 14:00 Maršovice B – Bílkovice B, 15:00 Postupice B – Olbramovice B, 17:00 Netvořice – Zaječice, Václavice – Bukovany, Miličín – SK Načeradec, Budenín – Louňovice, Heřmaničky – Ratměřice, Mezno B – Jankov B, Hulice – Kladruby.

NEDĚLE

• Okresní přebor: 14:00 Nespeky B – Mezno, 17:00 Struhařov – Neveklov, Bystřice – Týnec, Jankov – Postupice.

• III. třída: 15:00 Vrchotovy Janovice – Teplýšovice B, Velíš – Struhařov B, Nesperská Lhota – Tichonice, 17:00 Blaník Načeradec – Miřetice B, Kondrac B – Pravonín.

• IV. třída: 15:00 Chotýšany B – Neveklov B, Pravonín B – Dolní Kralovice B, Trhový Štěpánov B – Vracovice, Keblov – Radošovice, 17:00 Úročnice B – Pecerady, Libouň – Čechtice.