Poslední Jankov už není odtržen od zbytku tabulky. Po domácí divočině porazil druhé Mezno. V poločase vedl jen 1:0, ale po přestávce se rozpoutala přestřelka, která skončila překvapivým výsledkem 5:3. Osm branek padlo i ve Struhařově, kde Jiskra rozstřílela 6:2 Bílkovice. Čtyři góly za poločas stihl Zmek.

Další divoký výsledek, kde se po přestávce strhla přestřelka se odehrál v Přestavlkách. Domácí sice zkraje druhé půle srovnali, ale pak přišla čtvrthodinová smršť Divišova a díky vyhrál 6:3, navíc se odpoutal od svého soupeře. Šest gólů daly také Chocerady, které si bez problémů poradily s Pravonínem.

Z jarního zmaru se probral Týnec nad Sázavou, kterému se postupně vrací zranění hráči a doma přehrál Pyšely. Poslední duel Kondraci s rezervou Nespek bude mít dohru ještě u kulatého stolu. Hosté už v týdnu ohlásily, že se kvůli nízkému počtu nesejdou a tak oznámily, že k utkání nedorazí. „Bylo by nás pouze sedm a tak lepší se takhle dohodnout, než dostat patnáct gólů,“ konstatoval kuč Nespek Miloš Maršíček s tím, že očekává pokutu okolo čtyř tisíc korun.