Souboj o první místo v okresním přeboru je velmi vyrovnané. Hned dva týmy mají shodně 24 bodů. Do jarní části vstupuje na prvním místě Neveklov se skóre 52:12. Druhý je Křivsoudov mající skóre 57:20. V rámci podzimní části se tyto dva týmy střetly v Neveklově a domácí celek vyhrál jednoznačně 5:0. Utkání mělo dva dvougólové střelce – Jana Křemena a Petra Chomáta. Jeden gól vstřelil Radek Linhart. O post nejlepšího kanonýrka se dělí Jan Křemen (Neveklov) a Luboš Ptáček (Křivsoudov) s šestnácti zásahy.

Třetí třídu skupinu A vede s přehledem Sokol Vrchotovy Janovice. Z podzimních třinácti zápasů Janovice ani jednou neprohrály a ztratily pouze dva body. Jedinou remízu zaznamenal tým trenéra Petra Dvořáka v zápase s Jírovicemi, duel skončil 1:1. Janovice mají 37 bodů a na druhé Pyšely mají osmibodový náskok. Nejlepším střelcem soutěže je devětatřicetiletý Tomáš Sahula z Jírovic. Během podzimu nasázel soupeřům úctyhodných jednadvacet branek.

Ve skupině B je souboj o čelo podstatně vyrovnanější. Na prvním místě vstoupí do druhé fáze sezony Pravonín, který má skóre 63:23 a získal 31 bodů. Stejný počet bodů má i druhý tým, Sokol Popovice. Ten má skóre 58:19. Podzimní vzájemný zápas těchto dvou klubů zvládl domácí Pravonín, svéh soupeře porazil 4:2. Zajímavostí zápasu bylo to, že se prosadilo šest různých střelců – Jan Kodela, Václav Brzek, Jiří Jantač, Vít Hrubeš a za hosty Michal Heřmánek s Danielem Slepičkou. Nejlepším kanonýrem soutěže je Josef Jenšík z Miřetic, na svém kontě má dvacet branek. Pouze o jednu méně má Marcel Potůček z Bílkovic.

Čtvrtou třídu skupinu A vede TJ Mír Jablonná. Z podzimních třinácti zápasů deset vyhrála, dvakrát remizovala a jednou prohrála. V tabulce má 32 bodů a skóre 69:23. Na druhé místo patřící rezervě Struhařova má k dobru tři body. Nejlepším střelcem je Petr Fišer, který v dresu „B“ týmu Neveklova nasázel osmnáct branek.

Lídrem skupiny B je Sokol Čechtice. V podzimní části sezony tento tým ani jednou neprohrál. Skóre má 69:5 a získal 37 bodů. Jedinou bodovat ztrátou byl duel s Načeradcem, který skončil plichtou 1:1. Čechtice mají na druhý Křivsoudov „B“ pohodlný náskok osmi bodů. Kanonýrem soutěže je jednadvacetiletý Jiří Tulach z Křivsoudova, na svém kontě má patnáct přesných zásahů.