S nejvyšším trestem od disciplinární komise Okresního fotbalového svazu Benešov odešel Ondřej Novák hrající za Týnec nad Sázavou. V utkání proti Olbramovicím dostal v 75. minutě červenou kartu za kritiku výkonu rozhodčího a použil vulgární výrazy.

Za své jednání dostal stopku na pět soutěžních utkání. V nejbližších týdnech si tedy mistrovský zápas nezahraje.

S pokutou 500 korun musí počítat Patrik Hanousek (Dolní Kralovice). Ve víkendovém zápase proti Meznu dostal za fauly dvě žluté karty a tedy červenou. Jeho tým soupeři podlehl 2:4. Mezno rozhodlo brankami v 89. a 90. minutě.

Disciplinární komise se zabývala také utkáním dorostu mezi Poříčím nad Sázavou/Nespeky a Teplýšovicemi. Petr Matějovský (Teplýšovice) si nezahraje tři zápasy, jeho spoluhráč Jaroslav Rada vyfasoval stupku na jeden zápas a se stejným trestem odešel také Vojtěch Zburník (Poříčí/Nespeky).