Radek Jiráček (Velíš) dostal v zápase III. třídy skupiny B dvě žluté karty a utkání pro něho skončilo předčasně už v 79. minutě. První žlutou kartu dostal za strčení do soupeře, druhou pak za podražení. Velíš tento zápas s Chocerady prohrála 1:6.

Josef Jelínek (Načeradec) také nedohrál víkendové utkání. V zápase proti Tichonicím nejprve dostal žlutou kartu za podrážení, a druhou za úmyslné odkopnutí míče po odpískání. Červenou kartu dostal v 75. minutě, kdy platil stav 3:3. Jeho tým dokázali i v deseti zápas vyhrát, díky dvěma brankám Davida Špičky, který zkompletoval hattrick, zvítězil Načeradec v Tichonicích 5:3.

Hned dvě červené karty rozdal sudí v zápase III. třídy skupiny A mezi Pyšely a Vrchotovými Janovicemi.  V 76. minutě dostali Kamil Kulhavý (Pyšely) a Pavel Borkovec (Vrchotovy Janovice) červenou kartu za vzájemnou potyčku, jeden za udeření, druhý za kopnutí.  Tento mač vyhrály Vrchotovy Janovice 6:1, Petr Kocourek zaznamenal hattrick, díky čemuž si vysloužil titul kanonýr víkendu a také rozhovor v Benešovském deníku.

Disciplinární komise OFS Benešov se také bude zabývat zápasem III. třídy skupiny B mezi Trhovým Štěpánovem a Sokolem Kondrac „B“. Hostující celek se k zápasu nedostavil.