Fotbalisté Dolních Kralovic na svém hřišti hostili rezervu Divišova. Fanoušci viděli tři góly v prvním poločase a tři ve druhém. Domácí vyhráli 6:0, Jakub Dvořák vstřelil dva góly a brankář Miroslav Mareš neinkasoval. Křivsoudovu vyšel domácí zápas proti Maršovicíím, svéh soupeře porazili díky brankám Ptáčka, Vopěnky, Štiky a Švece 4:0. Křivsoudovský Martin Kumšta pochytal všechny střely soupeře.

V neděli dokázal Neveklov vyhrát nad "B" týmem Nespek 3:0. Utkání rozhodlo pasáž od 32. do 33. minuty, ve které padly dva góly. Trefili se Křemen a Linhart, v 53. minutě na ně navázal Čichovský. Vít Oberleitner v brance Neveklova neinkasoval. Posledním brankářem, který si připsal nulu, byl Jaroslav Radosta, který pomohl k výhře Chotýšan nad Meznem 4:0.

Okresní přebor 7. kolo:
Týnec n. S. - Struhařov 1:2 (50. Jordan - 41. Hasenkopf, 60. vl. Štambeský), Bystřice - Přestavlky 2:3 (28. Bartůšek, 43. z pen. Bartůšek - 30. z pen. Mrázek, 35. Pohůnek, 80. z pen. Mrázek), Křivsoudov - Maršovice 4:0 (42. Ptáček, 58. Vopěnka, 84. Štika, 90. Švec), Nespeky B - Neveklov 0:3 (32. Křemen, 33. Linhart, 53. Čichovský), Kralovice - Divišov B 6:0 (21. Vajda, 26. Dvořák, 39. Anděl, 57. Jelínek, 75. Dvořák, 86. Dvořák), Chotýšany - Jankov 1:2 (88. Žížala - 52. Svoboda, 69. Vrzal), Mezno - Chotýšany 4:0 (22. Šváb, 28. Eliáš, 65. Eliáš, 12. Mazour)