V Poříčanech se měl hrát svátek fotbalu a bitva o druhé místo. Opak byl ale pravdou a o fotbal vlastně vůbec nejednalo. Hned v desáté minutě rozhodčí Horák odpískal pokutový kop proti hostům. Ovšem Soukup vystihl směr střely, která skončila mimo tyče. Utkání se ale neslo ve znamení brutálních zákroků ze strany domácího týmu, které bohužel ještě podporoval i domácí trenér, aby hráč sestřelil či mu pořádně naložil.

Ani další zákroky ze strany domácích k fotbalu nepatřily. Bím se v pokutovém území svalil na zem poté, kdy stáhl Matouška a pak se teatrálně sám svalil na zem. Gajdosz si pak vehementně říkal o vyloučení, když Filipovi nejprve roztrhl dres a následně mu skluzem atakoval kotníky, za což viděl jen žlutou kartu.

I v závěru poločase se hosté marně dožadovali vyloučení na domácí straně, když byl sestřelen Filip a následně Zdeněk Hašek dostal ráno na koleno od Bíma a utkání pro něj skončilo. Fotbal sice plakal, ale šance Poříčí vychytal domácí brankář Vymazal.

Do druhého poločasu hráli hosté více po zemi a šance Galušky, Matouška nebo Filipa po brance volali. Domácím docházely síly a jen se stále uchylovali ke zdržování hry. Poříčany posledních dvacet minut rozkouskovaly hru stejně, jako špatný rozhodčí Horák, který domácí tým dovedl ke třem bodům.

„Měli jsme proměnit šance. K rozhodčím se vyjadřovat nebudu, ale každý se může podívat na záznam utkání zejména sekvenci mezi 40. a 45. minutou a pak mezi 55. a 65. minutou. Dnes již chápu kolegy trenéry, kteří zde hráli před námi,“ řekl trenér Marek Štork.

Poříčany – Poříčí nad Sázavou 1:0 (1:0)

Branky: 30. Dudla. ŽK: 2:6. Rozhodčí: Horák - Špicl, Fíla. Diváci: 250.

Poříčí: Soukup – Z. Hašek (46. Peroutka), Pedro, Tlustý, Dumský – Jírů, Filip – Matoušek, Vaculík (82. Baštýř), Galuška (75. Slunečko) – F. Hašek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...