Výrazným způsobem se na něm podíleli Markové Štork a Slunečko, kteří se postarali o pět branek.

Začátek ale patřil hostům. Neuběhly ani dvě minuty, když potrestal nedůslednost domácí defenzivy Štemberk a Petrovice vedly. Pak ovšem začala úřadovat votická dvojice Štork a Slunečko.

Prvně jmenovaný poslal ve 13. minutě své první varování pouze do tyče, ale o šest minut později už po pasu právě od Slunečka srovnal. Navíc za tři minuty unikl hostujícím obráncům Slunečko a otočil stav.

Petrovice následně zcela vypadly z role, naopak domácí dominovali. Po půlhodině hry udeřil podruhé Štork, když do sítě anglickým způsobem o tyč usměrnil nabídku od Jana Říhy.

Ani to však nebylo zdaleka všechno. V závěrečných pěti minutách prvního poločasu ještě dvakrát udeřil Slunečko a zkompletoval hattrick.

Po změně stran přidaly oba týmy po jedné brance. Už na 6:1 zvýšil v 52. minutě Mojmír Molčík, ale poslední slovo měly Petrovice, když další chyby v rozehrávce využil na začátku poslední desetiminutovky Chlasták a zmírnil tak porážku svého týmu.

Votice se tak díky třem bodům posunuly na páté místo, zatímco naděje Petrovic na záchranu klesly čtyři kola před koncem, po další porážce, téměř na bod mrazu.

Votice – Petrovice 6:2 (5:1)

Branky: 21., 40., a 45. Slunečko, 19. a 36. Štork, 52. M. Molčík – 2. Štemberk, 80. Chlasták. Rozhodčí: Sandev – Hlavnička, Říha.

Votice: Tůma – Komárek, Šlejmar, Sládek, Rezek – M. Molčík – J. Říha, Kramný (73. O. Molčík), Radačovský (46. T. Říha), Slunečko – Štork.