Zápas se přitom od začátku vyvíjel lépe pro domácí. Ze zápasu uběhlo teprve osm minut a votický branář Tůma lovil míč ze své sítě už po osmi minutách, kdy otevřel střelecký účet domácí Vacík.

"Hra se ale poté vyrovnala, byli jsme lepší a zaslouženě vyrovnali," říká k utkání trenér Votic Marek Štork. Zmínil i situaci z 28. minuty, kdy bylo srovnáno zásluhou gólu Matouška."Ve druhém poločase to bylo vyrovnané, ale poté Nymburk trochu převzal kontrolu a šel za vítězstvím. My jsme dopláceli na to, že se nám sešlo hodně omluvenek a na střídání měli dorostence," pokračuje Štork.

V závěru zápasu Nymburk tlačil a snažil se strhnout vedení zpět na svoji stranu. To se mu ale nepodařilo a pořádně ledovou sprchou pro domácí byl únik votického Říhy v 89. minuty a jeho vítězný gól na 2:1!

"Dali jsme našeho nejrychlejšího hráče do útoku a ten v době, kdy Nymburk tlačil, utekl, šel sám na branku a proměnil. Pak už to kluci ubránili. Byla to šťastná výhra, zápasu by zřejmě slušela spíše remíza. Pro nás to jsou ale hodně cenné tři body," dodal Marek Štork.

„Po úvodním tlaku a chybě hostí jsme dali první branku, na kterou dokázali hosté odpovědět po chvilce. My jsme v tu chvíli do zbytku poločasu na hřišti neexistovali. Do druhé půle jsme vstoupili lepším výkonem a lehce pozměněnou sestavou, vytvořili jsme si několik vyložených brankových příležitostí, ale nic jsme nedali. Při závěrečném tlaku nám dali hosté z brejku rozhodující gól,“ litoval po utkání jeden z dvojice nymburských trenérů Radek Hanuš.

„Zahodili jsme čtyři vyložené šance. Je vidět oproti minulému týdnu pokrok ve hře, ale neumíme proměňovat tak velké příležitosti,“ dodal kouč Polabanu.

Nymburk - Votice 1:2 (1:1)

Branky: 8. Vacík – 28. Matoušek, 89. Říha. Rozhodčí: Babák - Pipek, Volenec. ŽK: 88. Drobný - 51. Sládek, 86. Šlejmar, 88. Matoušek. Diváků: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...