Votice v něm dokázaly navázat na povedené vystoupení z posledního domácího duelu s Jílovištěm, které rozstřílely 7:0. Podobná kanonáda se tentokrát nekonala, ačkoliv hostující tým byl od začátku výrazně lepší a byli to jeho hráči, kteří počítali šance. Příbramský celek, na jehož výkonu byla po celé utkání až příliš znát absence Matějky, Černého, Schöbela, Češky a Mezery, pěti hráčů základní sestavy, držel nad vodou pouze brankář Martin Solnař, který předvedl několik skvělých zákroků.

Bezbrankový stav vydržel do 40. minuty. V té se zrodil rovněž rozhodující moment utkání. Příbramská defenziva totiž podlehla stále stupňujícímu se votickému tlaku, když neuhlídala Marka Škorka, který konečně dostal míč za Solnařova záda. Více už ale Votice ze svého tlaku nevytěžily. A nakonec za to mohl přijít trest.

Střela Růžičky, která byla jedinou výraznější možností domácích, však orazítkovala jen břevno.

Votičtí fotbalisté tak udrželi těsný náskok až do konce a překazili tak příbramské oslavy. Sami se naopak mohli radovat z vítězství, které je drží v kontaktu s čelem soutěže. Na pátém místě ztrácí na vedoucí Podlesí bod.

Sp. Příbram – Votice 0:1 (0:1)

Branky: 40. Štork. ŽK: 88. Solnař – 57. Radačovský, 73. Kramný, 85. Molčík, 87. Tábořík, 90. Sládek. Rozhodčí: Šefara – J. Beneš, A. Beneš. Diváci: 200.

Votice: Tůma – Šjejmar, Sládek, Radačovský (83. Molčík), T. Říha – Slunečko Tábořík, Kramný (74. Daniel), Homolka – Štork (89. Munkači), J. Říha (86. Čáp).