I přes několik šancí hostů se šlo do kabin bez vstřeleného gólu. „První poločas jsme měli pár brejkových situací, které jsme nedokázali vyřešit nebo jsme špatně zakončili. Domácí moc šancí neměli,“ řekl za hosty Čeněk Černík.

Klíčový gól přišel až po přestávce, kdy se prosadil Hájek. V nastavení výhru podtrhl hlavou střídající Husák. Votice tak doma prohrály už čtvrtý zápas z pěti a i to je jedna z hlavních příčin, proč se nacházejí na dně tabulky.

„Z naší strany zápas totálně bez šancí a proto jsme prohráli. Soupeř si vytvořil pár šancí, které proměnil. Za nás první půle opět bez efektu a v druhé půli se hra už zkvalitnila, ale bez gólové šance. V domácím prostředí za podpory diváků, kterých přišlo dost, bychom měli získávat body, ale bohužel, zbytečně chyby se nám vždy vymstí. Vyzdvihl bych opět výkon stopera Kryštofa Koutka, který jako ročník 2007 svůj post hraje s přehledem,“ komentoval porážku trenér Votic Michal Budil.

Votice - Beroun 0:2 (0:0)

Branky: 48. Hájek, 90+2. Husák. Rozhodčí: R. Jarolímek – M. Jarolímek, D. Budil. ŽK: 5:1. Diváci: 85.

Votice: Šanda – Baťha, Königsmark (46. Vaš), Mudra, Horváth, Kramný (46. Hřebec), Homolka (80. Sládek), V. Budil, Koutek, Radačovský (80. Sedlák), Navrátil


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...