Parta kolem hrajícího trenéra Marka Štorka tak navázala na předchozí skalpy Olbramovic (4:3), 1. FK Příbram U18 (9:3) a Nebušic (5:3), ačkoliv tentokrát se opravdu hodně nadřela. A to nejen proto, že utkání se hrálo za velmi vysokých teplot.

Votičtí se sice ujali vedení, když Tábořík dorazil Šlejmarovu penaltu, ale Divišovští nejprve ještě do poločasu zužitkovali rychlý protiútok a srovnali krok, načež krátce po přestávce šli dokonce do vedení.

Hosté tak museli pro zachování stoprocentní bilance otáčet nepříznivý vývoj. A to se nakonec podařilo. Pomohla rychlá vyrovnávací trefa Slunečka, jenž nekompromisně napálil míč pod břevno. Hrdinou zápasu se pak stal Vrzal, který z přímého volného kopu vymetl šibenici divišovské svatyně.

Ale i přesto, že Votice dosud v přípravy nezaváhaly, zůstává celý tým nohama na zemi. „Musíme neustále makat a pracovat na zlepšení naší hry,“ uvědomují si v klubu.

Další zápas čeká Votice v sobotu. Na domácí půdě se představí v souboji proti Teplýšovicím, čas výkopu bude ještě upřesněn.

A jak si vede v přípravě na novou sezonu vaše mužstvo? Posílejte informace o utkáních na: karel.smetana@denik.cz