O víkendu si připsaly první výhru, kterou chtěly doma potvrdit, jenomže proti Slanému musely Votice neustále dotahovat. „Do zápasu jsme šli s tím, že nechceme inkasovat, což se nám ale nepodařilo a po zbytečně ztrátě míče a následném faulu před vápnem jsme nedokázali reagovat na odrazeny míč a inkasovali jsme,“ popsal úvodní gól hostů trenér Michal Budil. Domácím se podařilo ještě do přestávky vyrovnat, když se po rohu prosadil hlavou Vojtěch Budil.

Rezervě Slaného ale vyšel lépe vstup i do druhého poločasu, když využila dvou zbytečných chyb Votic. Tým se i přes toto semkl a vytvářeli jsme si šance, které nakonec nakonec vyústily k vyrovnanému výsledku,“ mínil kouč Votic, jež v závěru zápasu sahaly i po velkém obratu, avšak gólman hostů Junek mohl zůstat po střele z půlky v klidu.

„Myslím si, že to byl remízový zápas, kdy každý tým chvilku tahal za správný konec a nakonec tedy s výsledkem nerozhodným. Hráčem utkání bych zvolil Tomáše Říhu, který i přes nejistý start z důvodu zranění nakonec nastoupil a byl svou pílí a snahou, strůjcem šancí týmu,“ komentoval trenér Budil.

Votice – Slaný B 3:3 (1:1)

Branky: 41. V. Budil, 72. Königsmark, 79. Navrátil – 19. Stojanovski, 57. a 66. Volek. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Brožek – Hamouz, Fejfar. Diváci: 370.

Votice: Šanda – Baťha, Sládek, Königsmark, Říha, Horváth (88. Daniel), Kramný (66. Mudra), Homolka, V. Budil, Radačovský (46. Písařík), Navrátil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...