Votice přitom začaly utkání skvěle. Už po třech minutách našel Kramný nabíhajícího Štorka, který s přehledem otevřel skóre. Vstřelená branka ovšem hostujícímu týmu paradoxně uškodila a otěže zápasu převzali do svých rukou domácí.

Po čtvrthodině hry zastavilo střelu Doudy ještě břevno, ale pět minut před poločasem už se Průhonice radovaly. Dobiáš zakončil rychlý protiútok přesnou střelou k tyči a srovnal skóre. To ale nebylo všechno. V nastaveném čase první půle se z dorážky prosadil Jemelík a gólem do šatny nejen otočil skóre, ale především srazil votické sebevědomí na bod mrazu.

To se projevilo po přestávce, kdy hosté kupili jednu chybu za druhou a Průhonice bez milostně trestaly. Vše odstartoval osm minut po změně stran Souček. Na přelomu poslední dvacetiminutovky pak nejprve vlétl do otevřené obrany Jemelík, obešel brankáře Tůmu a pohodlně přidal čtvrtý gól, na který záhy navázal pátou trefou Vosátka.

V samotném závěru pak po dalším zaváhání hostující defenzivy zapsal podruhé do střelecké listiny i Souček a šestým gólem pečetil předčasný votický velikonoční výprask.

Průhonice – Votice 6:1 (2:1)

Branky: 40. Dobiáš, 45.a 68. Jemelík, 53. a 89. Souček, 72. Vosátka – 3. Štork. Rozhodčí: Kinčl.
Votice: Tůma – J. Říha, Šlejmar, Sládek, Rezek – Molčík – Kramný, Radačovský (60. Kočí), Štork, Slunečko – T. Říha.

Ilustrační foto
Neveklov doma prohrál
Ilustrační foto
Sedlec doma uhrál Mnichovice