Votice padly a ještě dohrávaly v deseti

Doksy - Kvalitní Votice, se sebevědomím podepřeným sérií šesti vítězných mačů, zahájily v Doksech na Kladensku zhurta, ale nakonec nedaly ani gól a po šesti zápasech padly.

7.11.2018

Doksy (v modrobílém) nečekaně porazily Votice 1:0.Foto: Lenka Břicháčková

Kieryk v domácí brance za deset minut zastavil tři nebezpečné rány hostů, včetně pokusu Táboříka do šibenice. Poté Doksy postupně vyrovnaly hru, krásná pumelice z levačky Holana pouze olízla vnější tyč.

Jedinou branku zápasu přinesl rohový kop Doks ve 42. minutě, po kterém pohotově napálil míč pod víko střelec podzimu Škvára junior.

Ve druhé půli předvedly Doksy dirigované středními záložníky Holanem a Chaloupkou nejlepší domácí výkon sezóny. Pohyblivým Voticím povolily jedinou nebezpečnou situaci, křížná rána Molčíka z hranice vápna však letěla nad. Domácí trefili branku dvakrát, střela Holana neměla razanci a Stuchlého pokus pod břevno vyškrábl gólman Tůma.

O zasloužené výhře Doks tak rozhodl jediný gól. „Výborný výkon celého týmu, bylo to kompletně odbojované. Vůbec nechci nikoho vyzdvihovat, všichni hráli dobře,“ sdělil tentokrát hodně spokojený kouč Martin Škvára.

To hosté nemohli být spokojeni s výsledkem, ani s faktem, že zápas v poslední desetiminutovce dohrávali v oslabení. Deset minut před koncem totiž inkasoval červenou kartu po dvou žlutých Lukáš Tábořík.

Votice: Tůma - J. Říha (83. Budil), Šlejmar, Sládek, Rezek - Molčík - Homolka, Tábořík, Radačovský, Slunečko - Štork.

Aleš MORAVEC

Autor: Redakce

7.11.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Barman, výčepní 16 000 Kč Barmani Barman- barmanka,obsluha herny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Benešov, Čistý trestní rejstřík, spolehlivost. Kontaktovat telefonicky 10-16 pondělí-pátek, volat ! - ne SMS. Pracoviště: Itv top s.r.o. herna-bar royal, Dukelská, č.p. 2190, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Tomáš Vaigl, +420 774 320 435. Kultura a sport - Kultura a sport Maséři (kromě odborných masérů ve 12 200 Kč Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Thajské masáže. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Benešov, Certifikát na provádění thajské masáže. První kontakt telefonicky.. Pracoviště: Sawan relax centrum s.r.o. - benešov, Tyršova, č.p. 175, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Nussara Salačová, +420 739 564 606. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Hotel Konopiště Nová Myslivna, znalost ukrajinské nebo ruské kuchyně podmínkou, znalost kavkazské kuchyně výhodou, minimální prace 5 let od vyučení. Ubytování v Hotelu Nová Myslivna zdarma, strava zdarma. První kontakt e-mailem.. Pracoviště: Penzion konopiště s.r.o., 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jiří Stibůrek, +420 737 230 230. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 20 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři údržbář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Krhanice, údržba a drobné opravy technologické linky - strojní zámečník (není podmínkou), podmínkou svářečský průkaz (je podmínkou). Pracoviště: Dobet, spol. s r. o. - krhanice, 257 42 Krhanice. Informace: Jan Hulan, +420 602 547 830,317 702 131.

Konec podzimu jako z pohádky. Vše zkazily zlomené nosy

KP: Nespeky - Semice 2:1.

Nespeky obrali o bod, přesto smutní

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.