Hosté udeřili hned v úvodu utkání, kdy se trefil Filip Kořínek. Stejný hráč pak vítězství Rejšic zpečetil v 74. minutě druhou brankou. Vlašimští si tím zkomplikovali cestu za postupem, kdy jim vedoucí Kosmonosy odskočily šest kol před koncem soutěže na čtyři body. Právě do Kosmonos vlašimská rezerva zajíždí v nadcházejícím víkendu. Dá se tak očekávat tuhý boj.

Domácí nevstoupili do utkání vůbec dobře. Hned ve 4. minutě je opařil hostující Kořínek, který po kolmé přihrávce postupoval sám na Šandu a v zakončení se nemýlil – 0:1. Vlašimští poté zvýšili obrátky na maximum a dokázali dostat svého soupeře pod velký tlak. Velké množství vyložených šancí ale zůstalo neproměněno jako střely Duška, Motyčky, Vobeckého nebo hlavička vytáhlého Lapáčka. Na taktickou poradu se tak odcházelo za stavu 0:1.

Brankář Arsenalu Petr Čech.
Mohl bych chytat další dva roky, ví Čech. A sní o finálové výhře nad Chelsea

Nepoučitelní hráči domácích pustili v úvodu druhé půle opět aktivního Kořínka do vyložené šance, naštěstí je tentokrát od pohromy uchránil gólman Šanda reflexivním zákrokem. Vlašimským se ve druhé půli nedařilo dobývat hostující bránu a tak přišel trest. Na domácí obranu vyzrál kdo jiný než Kořínek a zpečetil vítězství svého týmu. Zápas už si hosté v závěru s přehledem pohlídali.

Vlašim B – Rejšice 0:2 (0:1)

Branky: 4. a 74. Kořínek. Rozhodčí: Doubrava. ŽK: 1:3. Diváci: 60.

Vlašim B: Šanda – Matzner, Dušek, Skiba (67. Petrů), Cettl, Motyčka, Rut, Vobecký (80. Zvára), Lapáček, Habal, Toupal.

Rejšice:Jíra – Karela (61. Sameš), Zeman, Kučera, Krýda (75. Hlaváč), Fidrich, Pitloun (46. Jon), Šťastný, Kořínek, Fingerhut (82. Kohl), Jakubec (64. Falta).

DAVID TUREK