Libušín, kterému se ale jinak první část hry vůbec nevydařilo totiž bleskově poslal do vedení Křemen, když po dlouhém míči Abrhama vystihl votickou malou domů a skóroval. Pak ale přišly chvíle domácích, kterým pomohlo k vyrovnání i trochu štěstí. Kramnému se centr smekl z nohy tak šťastně, že zamířil do šibenice. Po chvíli zvládly Votice brejk a Štork otočil na 2:1. Po obrátce byli aktivnější Libušínští, přes dobře postavený obranný val domácích se ale neprobili. Vyloučení si sudí Jarolímek ponechal do posledních minut, kdy nejdřív vyndal domácího Táboříka a pak po potyčce ještě jeho spoluhráče Štorka a hostujícího Friče (první dostal rovnou červenou, druhý druhou žlutou).

„Rozhodčí nás varoval na začátku, že řeči nestrpí. Ale nebylo to žádné harakiri, karty vyplynuly ze hry. My bohužel prohospodařili dobrý začátek a pak už to přes naše zlepšení přes výbornou obranu domácích nešlo,“ řekl po utkání hostující Tomáš Abrham.

Votice – Libušín 2:1 (2:1)

Branky: 33. Kramný, 39. Štork – 3. Křemen. Rozhodčí: Jarolímek. ŽK: 2:6. ČK: 86. Tábořík, 90. Štork – 90. Frič. Diváci: 80.

Ilustrační foto
Říčanům nasázeli kanárka