Nejbohatší utkání, co se týče gólů, nabídlo hned páteční střetnutí ve Velkých Popovicích. Miřetice měly výborný vstup do utkání, když v 17. minutě vedly už 3:0. Když Moudrý na začátku druhé půle zvýšil. Zdálo se, že je rozhodnuto, avšak domácí se vzchopili a dotáhli se na rozdíl jedné branky. Definitivní jistotu tak dodal až v závěru zápasu trefou z penalty Rybařík.

Fotbalista Štěpán Průcha
Průcha: Dostával jsem céres, že z přímáku netrefím branku. Teď jsem skóroval

Teplýšovice si v Kácově vedly mnohem lépe. Od začátku měly utkání plně pod kontrolou. „Přistoupili jsme k tomu zodpovědně, byli jsme agresivní. Od začátku jsme si šli za svým. Chytli jsme se, šli jsme do sebe. V Kácově jsme byli mnohem lepší,“ těšilo trenéra Romana Sedlaříka. On sám se bál, aby jeho svěřenci po minulé vysoké výhře nespadly z hrušky na zem. Podařilo se. Domácí skórovali pouze jednou, ještě k tomu po teči hostů. Po změně stran v dresu Sokola zkompletoval hattrick Zima a Teplýšovice tak vyhrály 5:1.

Nespeky potřetí v řadě doma vyhrály.
Nespeky otočily bitvu o čelo v úplném závěru, trenérům vyšlo střídání

Nejhůř ze všech celků z Benešovska dopadl Divišov. V regionálním duelu s Kavalierem Sázava mu zazpíval na konci utkání kanár. Hattrickem ho sestřelil Steinocher. Vysokou výhru si připsal i Křivsoudov. Nováček soutěže si poradil s Uhlířskými Janovicemi 5:2.