Přestože se před utkáním prohnala regionem bouře s přívalovým deštěm, zavítala do Miřetic slušná divácká návštěva. Miřetičtí nedokázali zužitkovat dobrý začátek, čehož v závěru litovali. O body se nakonec definitivně připravili vlastním gólem.

„Remízové utkání, kdy vyhrálo šťastnější mužstvo. Rozhodlo, že jsme nedokázali proměnit šance, kterých jsme si vypracovali asi více než hosté. Fotbal se ale hraje na góly a i když jsme dali dva, tak jsem prohráli,“ má vrásky na čele trenér Miřetic Petr Naňák. „Utkání v Miřeticích je vždycky o soubojích a důrazu, tento zápas nebyl výjimkou. Na úrovni hry se dosti podepsal i vydatný déšť před utkáním. V začátku zápasu byli určitě lepší domácí, kteří byli důraznější a vytvořili si minimálně dvě jasné šance. Od dvacáté minuty jsme již přebrali iniciativu my a byli o něco lepší. S výkonem ve druhém poločasu jsme byli spokojeni mnohem víc, protože kluci hráli zodpovědně, přidali kvalitu na míči a trpělivě si šli pro tři body, což se jim po šťastném gólu ze závěru povedlo. Potěšili tak určitě kouče Jožu Linharta, který byl v době utkání již v letadle, směr dovolená.“ byl spokojený s výsledkem manažer klubu Jiří Janouš ml., jenž zastoupil na lavičce Josefa Linharta.

Miřetice – Kondrac 1:2 (1:1)

Branky: 13. Herwig – 25. Lizák, 85. vlastní. Rozhodčí: Stádník. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Miřetice: Fialka – Přitasil, Nebřenský (85. Vondráček), K. Čáp, Blažek – Jantač (69. Lalouček), Kabát, Moudrý, Turek (57. Jenšík) – Herwig, Klenot (69. P. Čáp). Kondrac: Vejvoda – Vesecký, Hlaváček, Lizák, Tichý – F. Sedláček, Müller (85. Buchta), Kubát, Procházka, M. Hergesell (61. Š. Zvára) – P. Sedláček (73. R. Kašpar).

DAVID TUREK