Fotbalisté Teplýšovic dokázali v minulém kole porazit v dramatickém zápase Vyžlovku 4:3, utkání ovšem dohrávali v deseti. V 73. minutě dostal Štěpán Průcha červenou kartu. „„Byla to úplně zbytečná červená karta za oplácení,“ konstatoval po zápase trenér Roman Sedlařík.

Tímto momentem se zabývala Disciplinární komise Středočeského kraje a rozhodla, že fotbalista Průcha musí zaplatit poplatek DK 200 korun a dostal zákaz činnosti na jedno utkání. Vzhledem k tomuto trestu nenastoupí v sobotním zápase Teplýšovic s Miřeticemi. Přitom se jedná o okresní derby v rámci krajské soutěže.

Týmy Teplýšovic a Miřetic se utkaly v rámci podzimní části. Na počátku září se hrálo v Miřeticích a domácí se v prvním poločase dostali do vedení, vlastní branku si vstřelil Tomáš Kamenský. Z kraje druhého poločasu srovnal Petr Vilímek. Následně se domácí dostali znovu do vedení, Dominik Brožík proměnil penaltu. Bleskově dokázali hráči Teplýšovic vyrovnat, svou druhou braku v zápase vstřelil Petr Vilímek. Další branka nepadla, a tak utkání skončilo smírně 2:2.

Disciplinární komise se v týdnu zabývala také fotbalistou Jakubem Homolkou z týmu SK Votice. Za čtyři žluté karty dostal pokutu tisíc korun a musí zaplatit také 200 korun poplatek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...