Úvod patřil hostům, kteří byli aktivnější. V osmé minutě vykopával míč z brankové čáry Mžourek. Domácí postupně převzali iniciativu a ve 27. minutě měli dvě velké šance.

Nejprve Čechovu dorážku vykopl z prázdné branky hostující stoper a poté Elsnicova hlavička skončila na břevně. Ve 36. minutě vysunul Gregor do úniku Bejbla, jeho šajtli však bravurně zlikvidoval Štecher, stejně jako trestný kop Zíba o minutu později. Domácí se dočkali ve 42. minutě, když se hlavou prosadil Bejbl. A v úplném závěru půle zvýšil chytrou střelou podél zdi Mrázek- 2:0.

Ve druhém poločase měli hosté tlak, míč několikrát těsně minul Klímovu branku a ty které se mezi tyče vešli, domácí gólman pochytal. Brankově neudeřilo ani z nadějných brejků na druhé straně hřiště.

Hosté snížili až v 88. minutě po nešťastné vlastní brance Hartmana, více ale nestihli.

„Soupeř na nás vlétl a dvacet minut držel míč. Poté jsme se dostali do hry a zbytek poločasu měli tlak, z něhož jsme vstřelili dva góly. Druhý poločas jsme byli pod velkým tlakem, ale s přispěním Klímy jsme do 88. minuty, kdy jsme si dali vlastní gól, odolávali a hrozili z brejků,“ uvedl k vítěznému zápasu kouč domácího Nového Strašecí Ján Ducár.