Dramatická bitva se šťastným koncem. Tak byl se dal stručně charakterizovat zápas Křivsoudova s Kavalierem Sázava. Křivsoudovští přípravu na duel 9. kola krajské soutěže nepodcenili. „Soupeře jsem měl trochu nastudovaného, viděl jsem ho ve třech zápasech. Věděl jsem, že to není rychlostí tým, ale má hodně nebezpečné standardní situace. Většina jejich rohových kopů je hodně nebezpečných. Na to jsem se snažil tým připravit,“ sdělil po utkání asistent trenéra Petr Veselka.

Trenérský štáb Křivsoudova musel proti minulému utkání pozměnit sestavu. „Vzhledem k absenci několika hráčů jsme museli přeskupit řady proti domácímu zápasu s Janovicemi,“ poznamenal Veselka a pokračoval. „Povedl se nám vstup do zápasu, soupeře jsme zaskočili. Do poločasu jsme vedli 2:0.“

Sázava zlepšila hru a ve druhém poločase dostala soupeře pod tlak. V 62. minutě snížil domácí Eduard Špalek. „ Strachovali jsme se o výsledek, pak navíc přišlo vyloučení Luboše Ptáčka. Nakonec se nám podařilo vyhrát,“ usmál se Veselka.

Aktuálně je Křivsoudov i díky víkendové výhře na sedmé pozici. „Náš cíl je zachránit se v I.B třídě. Sleduji spíše týmy v dolní části tabulky. Na první tři čtyři kluby nemáme, ale s ostatními se dá hrát,“ uzavřel trenér Veselka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...