Votice se do svého soupeře zakously hned od začátku a o výsledku zápasu rozhodly prakticky už v prvním poločase, kdy si zásluhou Tomáše Říhy, Slunečka, Jana Říhy a Kramného vytvořily čtyřbrankový náskok.

V průběhu druhého poločasu sice došlo na domácí straně k částečnému prostřídání sestavy. Na votickou dominanci to ovšem nemělo žádný vliv. Naopak rozdíl ve skóre postupně navýšili ještě Homolka, střídající Daniel a v poslední minutě uzavřel skóre zápasu Šlejmar.

Votice tak v poklidu dokráčely ke druhému vítězství v sezoně, které je posunulo už na třetí místo tabulky. Zároveň je může těšit produktivita jednotlivých hráčů, protože o sedm branek se postaralo sedm střelců. A to vyšel tentokrát na prázdno tradiční kanonýr Štork.

Votice – Jíloviště 7:0 (4:0). Branky: 16. T. Říha, 28. Slunečko, 30. J. Říha, 35. Kramný, 55. Homolka, 80. Daniel, 90. Šlejmar.

Votice: Tůma – Šjejmar, Sládek, Radačovský, T. Říha – Slunečko (78. Budil), Tábořík, Kramný (68. Daniel), Homolka – Štork (82. Munkači), J. Říha (61. Čáp).