První půle byla velmi neurovnaná a nepřinesla fotbalové pokoukání. Žalostný stav trávníku nahrával dlouhým nákopům a soubojům, provázeným častým faulováním a přerušením hry. Do zakončení se přes tyto nesnáze o něco častěji dostali domácí, kteří nedokázali využít ani dvě solidnější pozice k zakončení po rychlých brejcích. Hosté ale také mohli skórovat Davídkem po nádherné přihrávce Všetečky. Michal, ale v úniku nemířil přesně.

Druhá půle vypadala po většinu času naprosto stejně, s tím rozdílem, že se domácí dostali k zahrávání penalty. Zderadička si s Gajdaszem poradil, a tak se v 65. minutě psal stav 1:0. Sedlečtí ale přišli s rychlou odpovědí. Prakticky hned po rozehrávce poslal vynikající průnikovku do levé strany stoper Sedláček. Raček si míč potáhl k lajně a pro sebe atypicky levačkou prudce zacentroval do vápna. Střelec posledních zápasů Prchlík byl pak v zakončení nekompromisní.

Toto byla, upřímně řečeno, jediná fotbalová akce zápasu, která znamenala srovnání na 1:1. Do konce zápasu se již nic zaznamenáníhodného nestalo, a tak se šlo do penalt, kde se radovali v šesté sérii hosté. Ocenit je třeba hlavně zodpovědný přístup všech hráčů a bojovnost, která Sedlci přinesla důležité dva body.

Kunice – Sedlec-Prčice 1:2 pk

Branky hostí: 66. Prchlík.

Sedlec-Prčice: Gajdasz – Tvrdý, Sedláček, Kabíček J., Kobliha – Raček, Kabíček V., Všetečka, Kaňka – Prchlík (K), Davídek. Střídali: 88. Trnobranský, 90. Bouška.