V úvodu mohli jít hned do vedení, když na půlce přistrčil Všetečka Davídkovi, ten se prohnal kolem stoperů, ale jeho křížnou střelu po samostatném úniku Detko lapil. Poté zahrozili i hosté, ale dvakrát z dobrých pozic netrefili branku. Hrálo se vyrovnaně, ale fotbalově, kombinačně, oba týmy chtěly vyhrát a tak o šance nebylo nouze. V brankách ale zářili oba gólmani a tak i z dobrých šancí to měli útoční hráči velice těžké. Přesto se Sedleci podařilo ve 30. minutě skórovat, když před vápnem přešel přes svého strážce Davídek a poté prostřelil padajícího Detka.

Hosté pak měli také gólovku, jenomže perfektním zákrokem jí zmařil dobíhající Sedláček. A tak domácí mohli dvakrát navýšit rozdíl ve skóre, jenomže Prchlík trestuhodně selhal po skvělém centru Kaňky a Kabíček si neporadil se svou šancí po brejkové situaci.

Ve druhém poločase už se spíše bojovalo, ale přesto byly k vidění pohledné útočné akce na obou stranách. V 60. minutě hosté srovnali, když odražený míč z rohu poslal do sítě utěšenou ranou zpoza vápna hostující stoper. A Sedleci bylo ještě hůř, když jeho borci nepohlídali na lajně se rozbíhajícího útočníka Jesenice, který si pohodlně došel až do vápna a zakončil přesně.

Domácí nic nevzdali a hned za tři minuty srovnal Davídek z penalty po faulu na Prchlíka. Na obou stranách pak byly vidět ještě dvě gólovky, nicméně hosté jednou přestřelili a pak je vychytal Gajdasz a domácí nezakončili dobře Všetečkou. A tak zápas skončil remízou, která odpovídala průběhu hry, kdy ani jeden z týmů neměl výrazně navrch.

V penaltách se zaskvěli oba gólmani, když donutili kopat 10 hráčů na každé straně. Úspěšnější byli nakonec hosté.

Příští týden jedou Sedlečtí v sobotu do Říčan, dalšího celku z popředí tabulky.

Sedlec-Prčice: Gajdasz - Tvrdý, Sedláček, Kabíček J., Kobliha - Raček, Kabíček V., Prchlík, Všetečka, Kaňka - Davídek