Teplýšovice se staly jediným benešovským celkem, který o víkendu zůstal bez bodů. Svěřenci trenéra Romana Sedlaříka se učí hrát jiným stylem, a v duelu s předním celkem B třídy pykali za chyby. Dvakrát jejich zaváhání využil Ondřej Vosáhlo, který ještě loni hrál ČFL za Benešov, jednou kapitán Sus. Za domácí snížil akorát domácí vůdce Král. „Vyhrál soupeř, který má velkou kvalitu. Co jsme hráli, tak společně se Sedlcem se jednalo o nejlepšího protivníka. Tahle porážka nebolí tolik, jako ta před čtrnácti dny s posledními Sedlčany,“ řekl trenér Sokola Roman Sedlařík.

Parádní tah se povedl hrajícímu trenérovi Divišova Tomáši Babickému. S ním na hřišti ještě hosté prohrávali 0:1, nicméně v 56. minutě se nechal vystřídat a jeho svěřenci už bez něj skóre otočili. O vítěznou branku se navíc postaral Marek Vašírovský, který šel na trávník místo kouče. Křivsoudov se sice na půdě Vyžlovky dostal do vedení díky proměněné penaltě Otakara Procházky, nicméně domácím se podařilo srovnat zásluhou Michala Šmída. Utkání skončilo smírně 1:1 a nováček soutěže v boji o záchranu bod na půdě konkurenta v sestupových vodách určitě bral.

Důležité vítězství vybojovaly před vlastními fanoušky Miřetice. V duelu s Jevany sice dlouho prohrávaly trefou Roberta Šobíška. Na začátku druhé půle ještě přežily dvě velká zaváhání v obraně, pak se rozjely k velkému obratu. „Kdyby nám soupeř dal na 2:0, tak už bychom se do toho těžko dostávali. Díky tomu, že šance neproměnil, tak jsme pořád živili šance na gól. On pak šel strašně psychicky dolů,“ ulevilo se pozdějšímu domácímu hrdinovi Františkovi Rybaříkovi.

Votice v přestřelce porazily Lysou nad Labem 4:3
Přišel, vystřelil, zvítězil. Trenér musel na hřiště. Voticím vystřelil tři body

Domácí se následně probudili. Sice nejprve trefili dvakrát brankovou konstrukci, až pak začal obrat ve skóre. Vše odstartoval právě Rybařík, který se nejprve zastřeloval, až následně srovnal. Na něj pak navázal Marek Habal. Úderná čtvrthodina pokračovala i přes vystřídání zraněného gólmana hostů Jana Bartyzala. Rybařík si poradil i s hráčem z pole v roli náhradního brankáře a završil tak parádní nedělní otočku.

„Museli jsme vyhrát a udělat tři body. Strašně moc cenný skalp. Jsme strašně rádi, protože s tím nikdo nepočítal. Předpokládali jsme, že se soutěž bude vyvíjet úplně jinak. Domnívali jsme se, že výsledky z podzimu byly náhoda a chtěli jsme se chytit od prvního jarního zápasu, což se nám podařilo,“ řekl miřetický hrdina velikonočního zápasu.

Nespeky remizovaly doma s Doksy 0:0
Foto: Šachová partie Nespek a Doks skončila před očima legendy remízou

V překvapeních na Boží hod velikonoční pokračovala v neděli odpoledne Sázava, která se utkala s vedoucím Sedlcem-Prčice. V utkání s favoritem dvakrát dotahovala a nakonec jí bod spadl jako dar z nebes. Domácí gólman František Nerad jim po zkratu penaltu, kterou proměnil Šafránek a stanovil tak konečné skóre 2:2. „Trošku chybička, nedá se nic dělat. V minulém zápase nás podržel, tak mu teď nebudeme nic vyčítat,“ řekl kapitán Sedlce Marián Prchlík.

„Pomohl nám. Díky němu jsme se dostali zpátky do hry. Hodně cenný bod. Náročný zápas jak fyzicky, tak psychicky, plný soubojů. V první půli jsme měli ale tři úniky a utkání se mohlo vyvíjet jinak,“ shrnul kapitán Kavalieru Martin Chrpa. „Pro nás velká ztráta. Můžeme si ale za ní sami. Za stavu 1:0 jsme neproměnili šance. Přestali jsme hrát a dostali jsme na 1:1. I po gólu na 2:1 byl náš výkon nevýrazný a hosté urvali bod,“ dodal jeho domácí protějšek. „Už nás v sezoně obrali celkem o pět bodů, takže na nás asi umí. Pořád jsme na vrchu tři týmy a uvidíme, kdo z toho vzejde jako vítěz,“ uzavřel Prchlík.


Načítám výsledky ...


Načítám tabulku ...