Fotbalisté SK Olbramovice skončili po sedmi utkáních v tabulce I.B třídy na posledním místě. Vzhledem k tomu, že jsou soutěže ukončené a nebylo odehráno více ne polovina kol, nikdo nesestupuje. „Je to smutné, ale je to tak. Řekl bych, že se to dalo čekat. Rozvolňuje se pomalu a vícečlenné sporty neměly prioritu,“ sdělil tajemník klubu Zdeněk Brdek.

V Olbramovicích probíhá rekonstrukce fotbalového areálu, a proto odehráli fotbalisté všechny zápasy na půdě soupeřů. Zda se klub pro další sezonu znovu přihlásí do krajské soutěže, není v tuto chvíli jasné. „Otázky přichází moc brzy. Já si myslím, že asi ano, ale není to jen na mě a mém přání. Musíme se sejít a probrat to. Budeme také zjišťovat názory hráčů,“ poznamenal Brdek.

Olbramovice dokončují rekonstrukci fotbalového areálu.
Rekonstrukce v Olbramovicích jde do finále! Vyzkouší nové zázemí i hvězdy?

Olbramovické trápila špatná koncovka, tým vstřelil pouze dva góly. Jílovému dal branku Filip Mejdrech a proti Miřeticím se trefil Tomáš Horčička. Další fotbalisté se prosadit v zápasech nedokázali. „Určitě bychom chtěli přivést nějaké posily, ale je otázka, zda někoho seženeme. Tohle je plně v kompetenci trenérů,“ nastínil možné posílení Brzek.