Utkání v Kondraci nabídlo velmi gólový první poločas. Domácí sice herně více tlačili, ale gólově jen dotahovali. Nejprve se ve 14. minutě po centru prosadil hostující Matoušek. Vyrovnání přišlo ve 29. minutě, když si na trestný kop Lizáka naběhl výborně hrající Filip Sedláček a srovnal.

Hosté šli do vedení Dvořákem, opět po centru ze strany a krásné hlavičce do růžku domácí svatyně. Další vyrovnání domácích přišlo o chvíli později, když se umístěnou střelou prosadil Filip Hlaváček.

Asi rozhodující moment přišel v poslední minutě první půle. Zajímavé je, že se úplně stejná situace stala kondrackým před týdnem v Říčanech. Hosté se po rohu a hlavičce dostali v poslední vteřině poločasu do vedení 3:2.

Druhý poločas již branku nepřinesl, hosté chytře čekali na brejky, Kondrac sice nehrála vůbec špatně, ale v zakončení jí buď nepřálo štěstí, nebo hráči nešli za vyrovnáním dost důrazně. Sedlčany tak urvaly v Kondraci cenné body.

„Neodehráli jsme vůbec špatný zápas a podle mě by zápasu více slušela remíza. Sedlčany dnes nebyly lepším týmem, ale v klíčových momentech měly větší kvalitu než my, což v konečném součtu rozhodlo v jejich prospěch. I přes porážku musím kluky za předvedený výkon pochválit,“ uvedl domácí trenér Linhart.

Kondrac - Sedlčany B 2:3

Branky: 29. F. Sedláček, 36. F. Hlaváček – 14. Matoušek, 33. Dvořák, 45. Lípa.

Kondrac: Šanda – Zvára, Lizák, Němec, Tichý (64. Kubát) - Vesecký, Linhart, Muller, Sedláček F. (75. Kašpar), Hlaváček (80. Novotný) – Sedláček P.

Jiří Janouš