Ve 41. minutě šla Kondrac po zásluze do vedení, když se po rohu a skrumáži prosadil Kubát – 0:1. Těsně před pauzou se domácí dostali ojediněle ke kondracké brance a z rohu se prosadil Nedvěd – 1:1.

Do druhého poločasu jako by někdo vyměnil mužstvům dresy. Kondrac začala hrát velmi bojácně a opatrně, naopak domácí se více tlačili před Šandu. Šancí si ani jedno moc nevytvořilo, lepší byli rozhodně domácí, a tak rozhodla situace ze 74. minuty. Domácí Marušák dostal dlouhý míč a sám před Šandou nezaváhal. V závěru se Kondrac již k ničemu nedostala a ztratila tak zcela zbytečně zápas s průměrným soupeřem.

„V Říčanech jsme chtěli navázat na povedený výkon z předešlého utkání, což se nám zejména v úvodu zápasu celkem dařilo. Bohužel postupem času se hra více než vyrovnala a my jsme pro mě nepochopitelně úplně vypadli ze hry, a nakonec v zápase prohráli. Dnes mě to mrzí o to víc, protože Říčany jsou soupeř, kterého jsme měli porazit,“ zdůraznil kondracký trenér Linhart.

Říčany - Kondrac 2:1

Branky: 44. Nedvěd, 74. Marušák – 41. Kubát.

Kondrac: Šanda – Zvára, Lizák, Němec, Vesecký – Linhart, Muller, Kubát, Sedláček F. (46. P. Sedláček), Procházka – Hlaváček (78. Tichý).

Jiří Janouš