Ve 32. minutě kopal roh Pejša. Roh sice kopl mizerně, ale po zemi se dokutálel na přední tyč, kde se pohyboval Podhorský. Ten sklepl balon pod sebe a nejlépe se zorientoval Stěhule, který zakončil ranou pod břevno a poslal hosty do vedení.

O šest minut později měly Říčany standardní situaci. Centr však ze vzduchu sebral gólman Franěk, který vyhodil na Breburdu. Ten poslal dlouhým pasem na druhou stranu za obranu Vyhlídalovi, který výborně balon zatáhl a dal pod sebe, kde našel Podhorského, který se nerozpakoval a z první vystřelil a zvýšil vedení hostů na 2:0.

Ilustrační foto
Miřetice si přivezly dva body

Druhý poločas byl plně v režii Teplýšovic, které proměňovaly jednu šanci za druhou. Nejprve v 55. minutě, kdy si do volného prostoru naběhl Průcha, který prostrčil balon uličkou na Krále, který se v těchto situacích nemýlí – 0:3.

Následně za dvě minuty vystihl rozehrávku domácích Vyhlídal, který postupoval sám na gólmana a svoji šanci proměnil. Vyhlídal se prosadil znovu na třináct minut a završil tak svůj výborný výkon svojí druhou trefou – 0:5. Skóre uzavřel v 81. minutě Podhorský, kdy se dostal na úrovni penalty k balonu a prostřelil Netolického. Zbytek zápasu se pouze dohrával a Teplýšovice braly zasloužené tři body.

„Zápas jsme začali líně, nepohyblivě a jediné štěstí bylo, že jsme úvodních náznaků šancí Říčan nedostali gól, to by bylo trápení. Pak ale Zdenda Pejša kopl příšerně roh a díky tomu úplně náhodně skončil míč v síti. I přes „nejhorší“ poločasový výsledek jsme druhý poločas zvládli bez problémů a pouze navyšovali skórem,“ dodal k zápasu brankář hostů Michal Franěk.

Říčany – Teplýšovice 0:6 (0:2)

Branky: 38. a 81. Podhorský, 57. a 70. Vyhlídal, 32. Stěhule, 55. Král. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 2:0. Diváci: 80.

Teplýšovice: Franěk – Stěhule, Kubálek, Král, Starosta (70. Vilímek), Šahin, Podhorský, Průcha (72. Filip), Breburda (80. Škvor), Pejša, Vyhlídal.