1/4

Duel regionálních rivalů dlouho patřil Teplýšovicím. Domácí po hodině hry vedli 3:1 a kráčeli za třemi body. Hosté ale přeskupili sestavu, využili slabší chvilky soupeře a v závěru nakonec srovnali na konečných 3:3.

„Po průběhu utkání, kdy jsme vedli 2:0 a 3:1, je to velká ztráta. Herně jsme na to měli, abychom soupeře porazili. Měli jsme několik vyložených šancí. Ke konci jsme se sesypali. Oni přeskupili sestavu, dali vysoké hráče a my jsme několikrát zaváhali, propadli a nakonec utkání skončilo remízou,“ uvedl trenér Teplýšovic Roman Sedlařík.

„Bod beru. Sice jsme si jeli pro tři, ale soupeř nás celý první poločas přehrával. Vytvořil si pět šancí, my žádnou. Před poločasem nám dal gól. Ve druhé půli jsme s tím chtěli něco udělat, ale dostali jsme další. Pak jsme šli do rizika, Kamarýta jsme poslali na hrot, posílali jsme na něj balóny a dostávali se do zakončení, což se nám nakonec vyplatilo a srovnali jsme v závěru na 3:3. Myslím, že remíza spravedlivá, bod dobrý,“ dodal hrající trenér David Turek, který v 78. snižoval na 2:3 z pohledu Miřetic.

arrow_left Předchozí
1/4
Další arrow_right