Vstup do nové sezony se Voticím nepovedl, v úvodu soutěže tým ztratil čtyři zápasy. Nestačil na Hlízov 2:4, Luštěnice 1:2, Poděbrady 0:3 a  Čelákovice 2:4. „Na zápasy jsme jezdili ve dvanácti hráčích a to počítám i dorostence a kluby z „B“ týmu,“ odhlédl se srpnem a počátkem září Štork. 

Celkově z patnácti zápasů Votice prohrály hned devět z nich. „V některých zápasech jsme byli lepší a měli jsme je vyhrát. Byli jsme blízko vítězství, ale nedosáhli jsme na něj,“ smutnil Štork.

Podle hrajícího trenéra Štorka zůstaly Votice dost výrazně za možnostmi, které mají. Domnívá se, že by se tým mohl pohybovat okolo šestého místa. „Abychom mohli být výš v tabulce, musíme zlepšit obrannou fázi a potřebujeme zapracovat na mentální stránce. Pokud se nám v zápase něco nepovede, reagujeme na to špatně.“

Pokud vše půjde podle plánu, tak by se v přípravě na jarní část a následně i v zápasech mohly představit nové tváře. „Chtěli bychom získat nějaké posily do týmu. Něco máme rozjednaného, ale zatím nechci být úplně konkrétní,“ uzavřel Štork.