1/4

Teplýšovice se ocitly na hraně. Série špatných výsledků je poslala do sestupového pásma, avšak nyní zabraly a chtějí o záchranu ještě zabojovat. Doma porazily Červené Janovice díky dvěma trefám Breburdy.

„Podali jsme velmi solidní výkon s dobrým mančaftem. Přišlo hodně diváků, takže velká spokojenost se třemi body. Nicméně vyhráno nemáme. Budeme bojovat do posledního kola o každý bod. I přes absenci tří hráčů v sestavě jsme prvních deset minut byli trošku horší, ale pak jsme zabrali, působili jsme agresivněji. Mohli jsme dát klidně i více gólů. Pokud budeme takhle pokračovat, tak máme šanci. Neříkám, že se zachráníme, ale máme naději,“ uvedl trenér Teplýšovic Roman Sedlařík.

„Zápas se mi hodnotí těžko, oba dva poločasy jsme hráli do kopce. Domácí mají solidní tým, velmi dobře pohybově vybavený, bohužel nám se teď nedaří v zakončení. Na můj vkus jsme zahodili příliš mnoho příležitostí, třikrát nás zastavila branková konstrukce, x-krát útočný faul. Jsme zklamaní, bodovat se dalo a mělo,“ litoval porážky hostující fotbalista Tomáš Dudla.

arrow_left Předchozí
1/4
Další arrow_right