Zápas nebyl tak jasný, jak vypadá výsledek. Přiznal to i hostující kouč Pavel Šimáček. Jeho tým sice do poločasu vedl i proti vozové obraně Hvozdnice 2:0, když se prosadili Trpišovský s Haškem, ale v poslední minutě dost hloupě inkasoval.

A i po důrazné poločasové promluvě a třetím zásahu z kopačky Trpišovského hlavně v obraně dost plaval. Domácí měli několik tutovek, nicméně Tlamicha parádně vykopl i jasnou šanci kanonýra Mráze.

„Je fakt, že tam měli tři čtyři šance, aby se vrátili do zápasu. Pochvalu zaslouží Tlamicha, kterému jsem před zápasem řekl, aby si to udělal, jak chce, ale že udržíme čisté konto. To sice nesplnil, přesto ho musím pochválit,“ řekl Pavel Šimáček, jehož tým domácí zlomil čtvrtým gólem.

Trpišovský si naběhl na přední tyč a centr Jíši poslal do kasy. Pak ještě Páv hezky zatočil ránu kolem brankáře a dal na 1:5. „Byl to důležitý zápas, takže jsme rád za výhru. Mrzí mě ten inkasovaný gól, ale to je malá kaňka,“ dodal kouč Poříčí.

Hvozdnice – Poříčí 1:5 (1:2)

Branky: Trpišovský 3, Hašek, Páv. Rozhodčí: Šefara.

Poříčí: Tlamicha – Žák, Peroutka, Hašek, Vacek – Verner – Jíša, Rejhon, P. Pohorský (60. Šenkeřík), J. Pohorský – Trpišovský.