Krajský přebor
Vítěz: SK Tochovice (4390 hlasů)
Celkový počet hlasů: 9524 hlasů
„Je super, že nás podpořilo mnoho fanoušků, moc si toho vážíme a děkujeme. Je to takové potvrzení toho, že fotbal v Tochovicích děláme dobře. To je znát i podle počtu fanoušků na zápasech,“ řekl předseda klubu Ladislav Černý.

I.A třída, skupina A
Vítěz: TJ KOVOHUTĚ Podlesí (2383 hlasů)
Celkový počet hlasů: 6458 hlasů
„Když jsem před sedmadvaceti lety nastupoval, byl oddíl v dezolátním stavu. Mužstvo hrálo ve čtvrté třídě, atmosféra nebyla dobrá. Začal jsem shánět peníze, nakupovat míče a dresy, protože tyto věci v oddíle chyběly. Postupovali jsme takřka pravidelně po pětiletých cyklech,“ prozradil předseda Radim Černohorský.

I.A třída, skupina B
Vítěz: Slovan Poděbrady (3191 hlasů)
Celkový počet hlasů: 7931 hlasů
„V současnosti se nám podařilo rapidně rozšířit kategorie našich mládežnických družstev a to jak od těch nejmenších fotbalistů až po naše dorostence. Velice si proto vážím práce všech trenérů, kteří se na výchově našich sportovců podílejí. Jelikož nepatříme mezi velké fotbalové kluby, máme zde velice přátelské a rodinné prostředí,“ představil Slovan jeho šéf Michal Lovětínský.

Aktuální letecké snímky bývalého fotbalového hřiště v Čakovičkách na Mělnicku.
Vzpomínky a chátrající kabiny. Vesnička z Polabí zmizela z fotbalu kvůli hřišti

I.B třída, skupina A
Vítěz: Hostouň B (2585 hlasů)
Celkový počet hlasů: 4986 hlasů
V Hostouni jsou už jedenáctým rokem skvělou partou. Deníkovskou anketu klub ze sousedství ruzyňského Letiště Václava Havla ovládl suverénně. „Zapojili se všichni členové Sokola, lidé z obce a v neposlední řadě i lidé ze spřátelené Hostouně na Domažlicku,“ připomněl trenér Miroslav Supáček.

I.B třída, skupina B
Vítěz: TJ Byšice (4619 hlasů)
Celkový počet hlasů: 5935 hlasů
Byšice během týden trvajícího hlasování nastřádaly úctyhodných 4619 hlasů. „Trenér Daniel Hnízdil je na tyhle věci pečlivý. Rozhodil sítě mezi kluky. Ukázali, že když jim o něco jde, dokáží zatáhnout za provaz a něco udělat. Všem, co se na tom podíleli, patří určitě velký dík,“ měl jasno předseda Vladimír Hroško.

I.B třída, skupina C
Vítěz: TJ Pátek (2174 hlasů)
Celkový počet hlasů: 4064 hlasů
„Aktuálně máme jedenáct týmů včetně A a B týmu dospělých a více než dvě stovky aktivních členů,“ s radostí sdělil Patrik Bartheldy, který stojí za úspěšným působením TJ Pátek v mládeži. „Začínali jsme se sedmi hráči a dnes jich máme přes 130 a pořád se rozšiřujeme. Snažíme se skloubit moderní trendy s vesnickým prostředím a přístupem k rodičům a hráčům,“ doplnil předseda Jaromír Bulíř.

Fotbalový kemp SK Vyžlovka
Vyžlovka nezahálí ani v době covidové. Malé cíle nemáme, vzkazuje předseda Šmíd

I.B třída, skupina D
Vítěz: SK Vyžlovka (3407 hlasů)
Celkový počet hlasů: 5771 hlasů
„Měl jsem o anketě přehled i se aktivně zapojil. Fandil jsem našim barvám, jako kdyby jeden z našich týmů hrál mistrovské utkání. O anketě jsme informovali členy, děti i rodiče. Stejně tak jsme využili možnosti informovat fanoušky na klubovém Facebooku a Instagramu. Všichni se zapojili. Máme radost z každé výhry,“ řekl spokojený předseda Vyžlovky Michal Šmíd.

I.B třída, skupina E
Vítěz: TJ Ligmet Milín (1274 hlasů)
Celkový počet hlasů: 2015 hlasů
Fotbalový klub z Milína představíme čtenářům Deníku v pondělním vydání regionálního Deníku.

Vítězové fotbalových anket o nejoblíbenější kluby krajských soutěží.Vítězové fotbalových anket o nejoblíbenější kluby krajských soutěží.Zdroj: Deník/Jan Pechánek

Statistika: Vůbec nejvíce hlasů ze všech týmů získaly Byšice (4619). V rámci celkového počtu hlasů na jednu soutěž pak kraloval krajský přebor (9524). Naopak nejméně se hlasovalo v E skupině I.B třídy, Milínu stačilo k triumfu „jen“ 1274 hlasů.

Odměna za výhru: V dvouměsíční anketě Deníku nešlo jen o bezmyšlenkovité klikání na název svého oblíbeného týmu. I tady se soutěžilo takzvaně o něco. Osm vítězů se dočkalo odměny v podobě jedné strany novin, na které jsme oddíl s největším počtem hlasů podrobněji představili. Stejně tak i na našich webech. Historie klubu, fotografie i rozhovory s funkcionáři - to vše bylo součástí výhry.