Ve druhé půli hráli domácí stále opařeně, jako kdyby nechtěli vyhrát. Toho Olbramovice dokonale využily, když v 63. minutě kopaly roh, kde ze zadní tyče vracel balon do ohně Košař, který našel Hrstku a ten se nemýlil – 0:2. Hned za dvě minuty si vzal míč Prégr a zhruba ze třiceti metrů vyslal ránu, která zapadla za záda Šilhavého a bylo to už 0:3.

Zdálo se být rozhodnuto. Jenže od 80. minuty se začaly dít věci. V 81. minutě po ruce hostů zahrávali domácí penaltu, kterou proměnil Štefančík. Tentýž hráč se prosadil o dvě minuty později po dlouhém autu a za další tři minuty po tečované střele vyrovnal Mjartan. Olbramovice najendou bránily remízu a ještě dvakrát vykopávaly balon z brankové čáry. V následných penaltách však vyšli lépe hosté, a tak brali „pouze“ dva body.

„Hráli jsme ze zajištěné obrany do brejků a to se nám vedlo, Jevany jsme v první půli skoro k ničemu nepustili a po vstřelených gólech v druhé půli jsme hráli pořád stejně,“ komentoval zápas hostující plejer Jiří Kosař. A pokračoval: „Bohužel se nám hrubě nevyvedlo posledních deset minut zápasu, kdy jsme nepochopitelně ztratili třígólové vedení a ještě se strachovali o remízu. Penalty už jsou loterie, naštěstí jsme brali aspoň dva body, kdy nám penalty vychytal Malda (Dominik Malík), který chytat penalty umí.“

Jevany – Olbramovice 3:4 pk (0:1)

Branky: 81. a 83. Štefančík, 86. Mjartan – 39. Kramný, 63. Hrstka, 65. Prégr. Rozhodčí: Barunšveig. ŽK: 2:5. Diváci: 100. Olbramovice: Malík – Vácha, Neuberg, J. Košař, Kramný (76. K. Košař), Písařík (90. Brejla), Mejdrech, Hrstka, Prégr (88. Přibyslavský), Vyskočil, Šípek.