Olbramovičtí působili v úvodu utkání nervóznějším dojmem a více ze hry měli tak hosté. Miřetičtí drželi míč více na svých kopačkách a vytvořili si několik šancí. Střely Turka, Klímy ani Jenšíka se však neujaly. Naopak na druhé straně využil špatné komunikace mezi obránci a gólmanem domácí Kramný a pohodlně poslal domácí do vedení. V zápětí zvyšoval po standardní situaci hlavou Rosol. Poločas se dohrál bez větších šancí a na poradu se tak šlo za stavu 2:0.

Ve druhé půli se snažili hosté utkání zvrátit, ale jejich snahu zlomil domácí Bartůšek i za cenu sebeobětování. Při gólové střele se totiž nešťastně zranil a musel být střídán. Od té chvíle byli domácí jako na koni a útoky směřovaly převážně na jednu bránu. Vedení na 4:0 ještě zvýšil z pokutového kopu Šípek. Hosté se dočkali alespoň čestného gólu v 89. minutě, když penaltu proměnil Přitasil.

Olbramovice – Miřetice 4:1 (2:1)

Branky: 27. Kramný, 30. Rosol, 62. Bartůšek, 72. Šípek (p) - 89. Přitasil (p). Rozhodčí: Kortanová - Šnýdr, Votruba. ŽK: 2:0. Diváci: 155.

Olbramovice: Dvořák – Rosol (77. Košař), Šípek, Vácha, Vyskočil, Písařík, Kramný (85. Přibyslavský), Hořčička, Bartůšek (64. Prégr), Mejdrech (61. Hrstka). Horák.

Miřetice: Fialka - Klenot, Čáp K., Blažek, Přitasil – Jantač, Klíma, Moudrý, Turek - Herwig, Jenšík (73. Lalouček).